انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

 سلام و عرض ادب یه سوال داشتم خدمتتون ! کسی که بیمه روستا و عشایری و کشاورزی هست میتونه بعد چند وقت تغییر بده به بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی؟ من الان ده سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم .می خواهم الان بیمه روستا و عشایری رو پرداخت کنم ! آیا با هم ادغام میشه آخر سر و اینکه میتونم دو سال آخر زمان بازنشستگی مجدد برگردونم بیمه روستا رو به بیمه تامین اجتماعی مشاغل آزاد ! و اینکه بیمه روستایی و عشایر خدمات درمانی و بیمه تکمیلی دارد یا نه ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما سابقه تان را می توانید از تامین اجتماعی به بیمه روستاییان و عشایر انتقال دهید اما از بیمه روستاییان و عشایر نمی‌توانید به تامین اجتماعی انتقال دهید. با قانون جدید دیگر انتقال سابقه بیمه روستاییان و عشایر به بیمه تامین اجتماعی امکان پذیر نمی باشد . بیمه روستاییان و عشایر برای درمان از بیمه سلامت استفاده می کند و بیمه تکمیلی هم دارد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر