انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

 سلام و عرض ادب یه سوال داشتم خدمتتون ! کسی که بیمه روستا و عشایری و کشاورزی هست میتونه بعد چند وقت تغییر بده به بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی؟ من الان ده سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم .می خواهم الان بیمه روستا و عشایری رو پرداخت کنم ! آیا با هم ادغام میشه آخر سر و اینکه میتونم دو سال آخر زمان بازنشستگی مجدد برگردونم بیمه روستا رو به بیمه تامین اجتماعی مشاغل آزاد ! و اینکه بیمه روستایی و عشایر خدمات درمانی و بیمه تکمیلی دارد یا نه ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما سابقه تان را می توانید از تامین اجتماعی به بیمه روستاییان و عشایر انتقال دهید اما از بیمه روستاییان و عشایر نمی‌توانید به تامین اجتماعی انتقال دهید. با قانون جدید دیگر انتقال سابقه بیمه روستاییان و عشایر به بیمه تامین اجتماعی امکان پذیر نمی باشد . بیمه روستاییان و عشایر برای درمان از بیمه سلامت استفاده می کند و بیمه تکمیلی هم دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر