دریافت دیه به علت تصادف در داخل کارگاه

 سلام ! چرخ جلوی  کامیون داخل کارگاه از روی مچ پا و پنجه پای راستم رد شد .  بدون شکستگی  ولی با کبودی ، له شدگی و کشیدگی  تاندون  پنجه . دکتر گچ گرفتند و  ۴۵ روز  استراحت نوشته است . در بیمارستان نیروی انتظامی صورتجلسه  کردند ولی  بعد از هشت روز هنوز  بنده  سراغ شکایت و پزشک قانونی  نرفتم . چکار کنم  دیه اش  چقدر است  و آیا کارشناس راهنمایی رانندگی  تایید میکنه ؟ 

با سلام !دیه اش که دقیقا نمی شود گفت . حرف می‌زنم که بین ۳ تا ۴ درصد دیه داشته باشه یعنی حدود ۲۰ میلیون تومان . باید از طریق کلانتری محل شکایت کنید و کلانتری معمولاً یا به دادسرا پرونده رو میفرسته یا ابتدا گزارش بازرس اداره کار را می خواهد که تعیین کنه که کارفرما چند درصد مقصر است و همچنین شما را پزشکی قانونی می فرستد تا میزان دیه مشخص شود. بعضی مواقع دادسرا این کار را انجام می‌دهد یعنی هم نظر کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری را می‌خواهد و یا اینکه همزمان نظر پزشکی قانونی را هم می‌خواهد . این موضوع اصلاً ربطی به کارشناس رانندگی راهنمایی و رانندگی نداره . البته توصیه می کنم اگر میخواهید  دیه بگیرید باید سریع‌تر اقدام کنید و حتماً پرونده پزشکی هم باید داشته باشید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر