درخواست دیه به علت تصادف با موتور

 با سلام ! من 4 روز پیش تصادف کردم . از داخل خیابون می آمدم با موتور ! حدود 100 متر ماشین از داخل کوچه آمد توی دستم . من ترمزجلوگرفتم خورم به زمین زخمی شدم . نمی توانستم حرف بزنم . راننده ماشین میگه من مقصر نیستم خودش افتاد با موتور ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان مقصر است ولی باید از ایشان شکایت کنید و مدارکی داشته باشید که حادثه را نگه نشان دهد . حتماً باید به پلیس زنگ می زدید تا کروکی بکشد . وقتی ماشین از کوچه وارد خیابان اصلی می شود قطعا مقصر است . اگر کروکی داشته باشید و گزارش حادثه داشته باشید می توانید در بیمه شخص ثالث طرف مقابل دیه بگیرید . البته با حکم دادگاه و رفتن به پزشکی قانونی . اگر مدارک حادثه را نداشته باشید و نتوانید حادثه را اثبات کنید و مقصر بودن ایشان را اثبات کنید به جایی نمی‌رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر