درخواست دیه به علت تصادف با موتور

 با سلام ! من 4 روز پیش تصادف کردم . از داخل خیابون می آمدم با موتور ! حدود 100 متر ماشین از داخل کوچه آمد توی دستم . من ترمزجلوگرفتم خورم به زمین زخمی شدم . نمی توانستم حرف بزنم . راننده ماشین میگه من مقصر نیستم خودش افتاد با موتور ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان مقصر است ولی باید از ایشان شکایت کنید و مدارکی داشته باشید که حادثه را نگه نشان دهد . حتماً باید به پلیس زنگ می زدید تا کروکی بکشد . وقتی ماشین از کوچه وارد خیابان اصلی می شود قطعا مقصر است . اگر کروکی داشته باشید و گزارش حادثه داشته باشید می توانید در بیمه شخص ثالث طرف مقابل دیه بگیرید . البته با حکم دادگاه و رفتن به پزشکی قانونی . اگر مدارک حادثه را نداشته باشید و نتوانید حادثه را اثبات کنید و مقصر بودن ایشان را اثبات کنید به جایی نمی‌رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر