شکایت از کارگر بابت خرابی دستگاه

 با سلام ! پسرم 17 سال سن دارند و در یک کارخانه جعبه سازی کار می کند . چند روز پیش دستگاه خود به خود گیر میکند . وی به سرکارگر اطلاع میدهد که دستگاه گیر کرده کار نمیکند  . سر کارگر هم نمیتواند و به کارفرما اطلاع میدهد . خلاصه کارفرما شکایت کرده که پسرم باعث شده چک دستگاه شده ؟ باید خسارت بدهیم ؟!  آیا دستگاه که خود به خود خراب شده ما باید خسارتش را بپردازیم .پسرم کارگر روزمزدی است بدون بیمه و آیا دستگاه ایشان مگر نباید بیمه باشد ؟ 

البته شما هم می‌توانید بابت اینکه ایشان بیمه نشده است و قرارداد ندارد از ایشان شکایت کنید.  ایشان هم می‌تواند به دادگاه شکایت کند و تایید اینکه پسر شما مقصر بوده است یا نه بر عهده کارشناس دادگستری می باشد . البته توجه داشته باشید که باید آموزش کامل کار کردن با دستگاه توسط ایشان به فرزند شما داده می شده است و اگر مقصر فرزند شما باشد ولی آموزش به ایشان داده نشده باشد به احتمال زیاد دادگاه به نفع کارفرما رای نمی‌دهند. اگر هم فرزند شما مقصر نباشد که در هر صورت آسیب و خطری متوجه ایشان نمی باشد و در مجموع نگران نباشید ایشان بعید است به جایی برسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر