شکایت از کارگر بابت خرابی دستگاه

 با سلام ! پسرم 17 سال سن دارند و در یک کارخانه جعبه سازی کار می کند . چند روز پیش دستگاه خود به خود گیر میکند . وی به سرکارگر اطلاع میدهد که دستگاه گیر کرده کار نمیکند  . سر کارگر هم نمیتواند و به کارفرما اطلاع میدهد . خلاصه کارفرما شکایت کرده که پسرم باعث شده چک دستگاه شده ؟ باید خسارت بدهیم ؟!  آیا دستگاه که خود به خود خراب شده ما باید خسارتش را بپردازیم .پسرم کارگر روزمزدی است بدون بیمه و آیا دستگاه ایشان مگر نباید بیمه باشد ؟ 

البته شما هم می‌توانید بابت اینکه ایشان بیمه نشده است و قرارداد ندارد از ایشان شکایت کنید.  ایشان هم می‌تواند به دادگاه شکایت کند و تایید اینکه پسر شما مقصر بوده است یا نه بر عهده کارشناس دادگستری می باشد . البته توجه داشته باشید که باید آموزش کامل کار کردن با دستگاه توسط ایشان به فرزند شما داده می شده است و اگر مقصر فرزند شما باشد ولی آموزش به ایشان داده نشده باشد به احتمال زیاد دادگاه به نفع کارفرما رای نمی‌دهند. اگر هم فرزند شما مقصر نباشد که در هر صورت آسیب و خطری متوجه ایشان نمی باشد و در مجموع نگران نباشید ایشان بعید است به جایی برسد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر