آیا به جوشکار آرگون سختی کار تعلق می گیرد ؟

 با سلام! شب خوش ! بنده حدود 15 سال سابقه بیمه عادی دارم و الان با کارفرما که پیمانکار وزارت دفاع میباشد جلسه گذاشتیم و جهت سختی کار و زودتر شدن موعد بازنشستگی  من قرار بر این شد که بیمه آرگون برایم لحاظ شود. خواستم لطف بفرمایید و راهنماییم کنید:

سختی کار و محاسبه زمان جوشکار آرگون جهت بازنشستگی چطور است ؟ و اینکه بالاترین سقف واریز حق بیمه چقدر است ؟ بنده جوشکار آرگون مجتمع هستم و مدت 10 سال هم هست که این کار را انجام می دهم. ممنون می شوم راهنماییم کنید بزرگوار ! میگفتند که آرگون کار مخازن یا جاهای خاص هستش که با 10 تا 15 سال بازنشسته می شود درسته عزیز؟ با این 15 سال بیمه عادی و حداکثر 8 سال سابقه جوشکار آرگون میتونم بازنشسته بشوم؟ توی حقوق بازنشستگی هم تاثیر داره؟

با سلام ! ببینید شما چون تمام حق بیمه تان مربوط به سختی کار نیست باید شرایط سنی هم داشته باشید . یعنی حداقل باید ۵۰ سال سن داشته باشید . بنابراین اگر پنجاه سال سن داشته باشید باید ۳۰ سال هم سابقه داشته باشید . از این ۳۰ سال ۱۵ سال بیمه عادی دارید و ۸ سال سختی کار جوشکار آرگون دارید که میشه ۲۳ سال . بابت این ۸ سال ۴ سال هم اضافه می گیرید میشه ۲۷ سال . شما سه ساله دیگه نیاز دارید یعنی اگه دو سال در شغل جوشکار آرگون بمانید با ۵۰ سال سن بازنشسته می شوید . توجه داشته باشید باید ۵۰ سال سن داشته باشید چون تمام ایام بیمه پردازی شما مربوط به شغل های دارای سختی کار یا مشاغل سخت و زیان آور نیست.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر