آیا به جوشکار آرگون سختی کار تعلق می گیرد ؟

 با سلام! شب خوش ! بنده حدود 15 سال سابقه بیمه عادی دارم و الان با کارفرما که پیمانکار وزارت دفاع میباشد جلسه گذاشتیم و جهت سختی کار و زودتر شدن موعد بازنشستگی  من قرار بر این شد که بیمه آرگون برایم لحاظ شود. خواستم لطف بفرمایید و راهنماییم کنید:

سختی کار و محاسبه زمان جوشکار آرگون جهت بازنشستگی چطور است ؟ و اینکه بالاترین سقف واریز حق بیمه چقدر است ؟ بنده جوشکار آرگون مجتمع هستم و مدت 10 سال هم هست که این کار را انجام می دهم. ممنون می شوم راهنماییم کنید بزرگوار ! میگفتند که آرگون کار مخازن یا جاهای خاص هستش که با 10 تا 15 سال بازنشسته می شود درسته عزیز؟ با این 15 سال بیمه عادی و حداکثر 8 سال سابقه جوشکار آرگون میتونم بازنشسته بشوم؟ توی حقوق بازنشستگی هم تاثیر داره؟

با سلام ! ببینید شما چون تمام حق بیمه تان مربوط به سختی کار نیست باید شرایط سنی هم داشته باشید . یعنی حداقل باید ۵۰ سال سن داشته باشید . بنابراین اگر پنجاه سال سن داشته باشید باید ۳۰ سال هم سابقه داشته باشید . از این ۳۰ سال ۱۵ سال بیمه عادی دارید و ۸ سال سختی کار جوشکار آرگون دارید که میشه ۲۳ سال . بابت این ۸ سال ۴ سال هم اضافه می گیرید میشه ۲۷ سال . شما سه ساله دیگه نیاز دارید یعنی اگه دو سال در شغل جوشکار آرگون بمانید با ۵۰ سال سن بازنشسته می شوید . توجه داشته باشید باید ۵۰ سال سن داشته باشید چون تمام ایام بیمه پردازی شما مربوط به شغل های دارای سختی کار یا مشاغل سخت و زیان آور نیست.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر