وکیل خوب و ارزان برای اداره کار

 سلام! وقت بخیر ! استاد من دیسک کمر گرفتم . خواستم بدانم اگر من یه مدت نتوانم بروم سرکار،  دکتر استراحت در منزل داده است. گفت اگر خوب نشوید باید عمل کنی ! از بعد خوب شدن برگردم سرکار و شرکت قبول نکنه بگه باید تسویه کنی من میتونم بعد استعلاجی بیمه بیکاری بگیرم یا نه ؟ ممنون که وقت میزارید و میخونید و جواب میدهید ؟ استاد من  11 سال تو این شرکت کار میکنم  . از اول تا به امروز جمعه کاری و تعطیل کاری منو ندادند و سال به سال پایه سنوات ندادند و بیمه من نسبت به دریافتیم نصف رد میکنند من می توانم ازشون شکایت کنم . استاد شما وکالت قبول میکنید ؟ من تمام فیش های حقوقی هامو از اول دارم . بیشتر پرینت ساعتمم دارم 5 سال پیش تصفیه کردم سه ما رفتم دلار برگردوندند ؟ 

پاسخ سلام بله شما میتوانید بابت تمامی مواردی که ذکر فرمودید از ایشان شکایت کنید و به نظر من اگر مدارک کافی داشته باشید می توانید به نتیجه برسید . منظور من بیشتر پرینت حساب بود . البته فیش حقوقی اگر مهر و امضا شد که کفایت می‌کند اما منظور من از پرینت حساب یعنی حسابی که حقوق شما را به آن می‌ریزند . وکالت اداره کار را هم قبول می‌کنیم و بارها اقدام کرده‌ایم و در این زمینه هم معمولا به نتیجه می‌رسیم .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر