وکیل خوب و ارزان برای اداره کار

 سلام! وقت بخیر ! استاد من دیسک کمر گرفتم . خواستم بدانم اگر من یه مدت نتوانم بروم سرکار،  دکتر استراحت در منزل داده است. گفت اگر خوب نشوید باید عمل کنی ! از بعد خوب شدن برگردم سرکار و شرکت قبول نکنه بگه باید تسویه کنی من میتونم بعد استعلاجی بیمه بیکاری بگیرم یا نه ؟ ممنون که وقت میزارید و میخونید و جواب میدهید ؟ استاد من  11 سال تو این شرکت کار میکنم  . از اول تا به امروز جمعه کاری و تعطیل کاری منو ندادند و سال به سال پایه سنوات ندادند و بیمه من نسبت به دریافتیم نصف رد میکنند من می توانم ازشون شکایت کنم . استاد شما وکالت قبول میکنید ؟ من تمام فیش های حقوقی هامو از اول دارم . بیشتر پرینت ساعتمم دارم 5 سال پیش تصفیه کردم سه ما رفتم دلار برگردوندند ؟ 

پاسخ سلام بله شما میتوانید بابت تمامی مواردی که ذکر فرمودید از ایشان شکایت کنید و به نظر من اگر مدارک کافی داشته باشید می توانید به نتیجه برسید . منظور من بیشتر پرینت حساب بود . البته فیش حقوقی اگر مهر و امضا شد که کفایت می‌کند اما منظور من از پرینت حساب یعنی حسابی که حقوق شما را به آن می‌ریزند . وکالت اداره کار را هم قبول می‌کنیم و بارها اقدام کرده‌ایم و در این زمینه هم معمولا به نتیجه می‌رسیم .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر