لغو تمدید کارت مهارت برای بیمه تامین اجتماعی

 با سلام ! با توجه به اینکه اعلام کردند تمدید کارت مهارت دیگر لازم نیست ولی در شهر ما با کلی دوندگی و پرداخت ،۲۰هزارتومان در اداره اصناف و راهنمایی به پست بانک به ارائه مدارک ۳۴هزار دریافت ما را با مدارک به  فنی حرفه ای فرستادند. با هزار مکافات در تحویل کارت مهارت ۵۵هزارهزینه گرفتند به حساب شخصی یکی از کارکنان واریز کردیم . این  کار را دوباره از ما خواستند و کارت دادند.میخواستم ببینم پس داستان چیه ؟  آیا واقعا این هزینه ها حقشان بود ما پرداخت کردیم ؟با سپاس ! از یکی از شهرهای استان زنجان مزاحمتان شدم ؟ 

باسلام ! مبالغی که به پست بانک  قانونی است و به حساب  دولت رفته است ولی مبالغی که به حساب شخصی یک کارمند از کارکنان واریز کردید قانونی نبوده است . دیگر وقتی یک بار برای بیمه تان مهارت سنجی شوید دیگر تمدید مهارت حذف شده است و کارت مهارت لازم نیست . بهتر بود این کار را نمی کردید . حالا هم بعد از اینکه تمدید کارت تان را گرفتید به بازرسی وزارت کار مراجعه کرده و موضوع را اطلاع دهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر