لغو تمدید کارت مهارت برای بیمه تامین اجتماعی

 با سلام ! با توجه به اینکه اعلام کردند تمدید کارت مهارت دیگر لازم نیست ولی در شهر ما با کلی دوندگی و پرداخت ،۲۰هزارتومان در اداره اصناف و راهنمایی به پست بانک به ارائه مدارک ۳۴هزار دریافت ما را با مدارک به  فنی حرفه ای فرستادند. با هزار مکافات در تحویل کارت مهارت ۵۵هزارهزینه گرفتند به حساب شخصی یکی از کارکنان واریز کردیم . این  کار را دوباره از ما خواستند و کارت دادند.میخواستم ببینم پس داستان چیه ؟  آیا واقعا این هزینه ها حقشان بود ما پرداخت کردیم ؟با سپاس ! از یکی از شهرهای استان زنجان مزاحمتان شدم ؟ 

باسلام ! مبالغی که به پست بانک  قانونی است و به حساب  دولت رفته است ولی مبالغی که به حساب شخصی یک کارمند از کارکنان واریز کردید قانونی نبوده است . دیگر وقتی یک بار برای بیمه تان مهارت سنجی شوید دیگر تمدید مهارت حذف شده است و کارت مهارت لازم نیست . بهتر بود این کار را نمی کردید . حالا هم بعد از اینکه تمدید کارت تان را گرفتید به بازرسی وزارت کار مراجعه کرده و موضوع را اطلاع دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر