شکایت شرکت بیمه برای عدم پرداخت دیه

 دوست گرامی! من راکب موتورسیکلت بودم و این کروکی افسر راهنمایی است که طرف مقابل بنده را مقصر صد در صد اعلام کرده است. حالا شرکت بیمه بعد از حدود دو ماه اعتراض کرده است. با توجه به نوع جراحت من و شهودی که در صحنه ی تصادف بودند آیا اعتراض آنها می تواند نظر افسر کارشناس را تغییر دهد ؟! 

شرکت بیمه مساله اصالت تصادف و ساختگی بودن را مطرح کرده است ! آیا در کل، شرکت های بیمه می توانند نظر افسر کارشناس راهنمایی را تغییر بدهند؟ 

و اینکه من چه اقداماتی نیاز است انجام بدهم تا حق من تضیع نشود؟!

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شرکت بیمه می‌تواند به عنوان عضو ثالث به رای اعتراض کند و پرونده مجدداً توسط کارشناس  دادگستری بررسی مجدد می شود . کارشناس دادگستری ممکن است از طرفین دعوت مجدد کند و کروکی جدید بکشد و یا اینکه نظر جدید  دهد . شما در این مرحله کاری نمی توانید بکنید ولی اگر رای برخلاف نظر شما داده شد شما می توانید به این رای اعتراض کنید تا پرونده در کمیته کارشناسی سه نفره شورای حل اختلاف یا دادگستری مجدداً بررسی شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر