شکایت از رای کمیته مشاعل سخت و زیان آور به دیوان عدالت اداری

 با عرض ادب و سلام ! 
کارگر جوشکار در طرح و توسعه سیلوی شرکت بودم . لیست عنوان شغلی ام نیز با همین عنوان (طرح و توسعه سیلو) در لیست بیمه سازمان تأمین‌اجتماعی ثبت شده است . طی فرم شماره یک بررسی مشاغل سخت و زیان آور با همین عنوان داخل پرانتز جوشکار، درخواست سختی کار دادم . در جوابیه کمیته استانی شغل مورد ادعا صرفاً به عنوان جوشکار مورد تایید قرار گرفته است . 
سوال : آیا بنده شخصاً مستند به مستندات می توانم از دیوان عدالت اداری درخواست احراز هویت شغلی جهت ارائه به سازمان تأمین‌اجتماعی که لازمه احراز و اثبات می باشد بنمایم ؟ 
با تشکر ؟   

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نه  نمی‌توانید . شما می‌توانید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و بابت زمان هایی که غیر از عنوان جوشکاری  شغلی دیگری داشته اید و تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور را نداشته اید شکایت کنید اما اگر رای دیوان مثبت باشد معمولاً برای بررسی مجدد به اداره کار ارجاع می‌دهد و معمولاً خودش نمی‌تواند شخصا وارد حیطه تخصصی شود و شغل شما را سخت و زیان آور اعلام کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر