شکایت برای دریافت دیه از دادگاه

 با سلام ! سلام وقت بخیر! من سال گذشته در شرکت خصوصی در حال انجام تخلیه و بارگیری ماشین پایم بر اثر لغزندگی کف زمین پیچ میخوره و باعث پارگی رباط و مینیسک پایم می شود .که با مداوای خودم آن را درمان کردم .سوال اینه که من علیه شرکت شکایت کردم شرکت و کارفرما حاضر به اعطای شهادت به کلانتری و اداره کار ندارند ومن تنها مدرکی که از آن ها دارم گزارش حادثه که برایم پر کردند که با مراجعه به پزشک قانونی و دریافت برگه از آن تو برگه پزشک قانونی زده بودند فقط رباط صلیبی ولی  مینیسک  من آسیب دیده است .در مدارک پزشکی من هست .آیا فقط دیه رباط بهم می دهند . سوال دومم اینکه پزشک قانونی بهم یه نوبت دیگه واسه معاینه مجدد دادند اون معاینه دوم واسه چیست ؟ سوال سوم هم این است که اگر کارفرما و شرکت حاضر به اعطای شهادت نیستند من با گزارش حادثه میتوانم ثابت کنم که من اونجا افتادم از آنها دیه بگیرم ؟ سوال چهارم این است که دیه رباط و مینیسک کلا چقد بهم دیه تعلق میگیره ؟ 

با سلام ! به شما بر اساس نظریه پزشکی قانونی دیه داده می شود . اگر فقط رباط صلیبی در نظریه پزشکی قانونی آمده است باید سعی کنید این نظریه تغییر کند . اگر تغییر نکند فقط دیه رباط صلیبی به شما داده میشود . احتمالاً پزشکی قانونی هنوز رای نهایی را نداده است و ادامه درمان برای شما ثبت کرده است . بنابراین در معاینه دوم مدارک پزشکی ارائه کنید و حتما مینیسک را هم بگویید . اگر کارفرما حاضر به شهادت نباشد که البته زیاد اهمیتی ندارد و شما بهتر است گزارش حادثه را به قاضی دادگاه ارائه کنید تا دستور بررسی مجدد موضوع را بدهد . اما در مورد دیه رباط صلیبی و مینیسک در صورتیکه به صورت کامل پاره شده باشد هر کدام ۸ درصد دیه کامل می باشد که معادل ۴۸ میلیون تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر