شکایت برای دریافت دیه از دادگاه

 با سلام ! سلام وقت بخیر! من سال گذشته در شرکت خصوصی در حال انجام تخلیه و بارگیری ماشین پایم بر اثر لغزندگی کف زمین پیچ میخوره و باعث پارگی رباط و مینیسک پایم می شود .که با مداوای خودم آن را درمان کردم .سوال اینه که من علیه شرکت شکایت کردم شرکت و کارفرما حاضر به اعطای شهادت به کلانتری و اداره کار ندارند ومن تنها مدرکی که از آن ها دارم گزارش حادثه که برایم پر کردند که با مراجعه به پزشک قانونی و دریافت برگه از آن تو برگه پزشک قانونی زده بودند فقط رباط صلیبی ولی  مینیسک  من آسیب دیده است .در مدارک پزشکی من هست .آیا فقط دیه رباط بهم می دهند . سوال دومم اینکه پزشک قانونی بهم یه نوبت دیگه واسه معاینه مجدد دادند اون معاینه دوم واسه چیست ؟ سوال سوم هم این است که اگر کارفرما و شرکت حاضر به اعطای شهادت نیستند من با گزارش حادثه میتوانم ثابت کنم که من اونجا افتادم از آنها دیه بگیرم ؟ سوال چهارم این است که دیه رباط و مینیسک کلا چقد بهم دیه تعلق میگیره ؟ 

با سلام ! به شما بر اساس نظریه پزشکی قانونی دیه داده می شود . اگر فقط رباط صلیبی در نظریه پزشکی قانونی آمده است باید سعی کنید این نظریه تغییر کند . اگر تغییر نکند فقط دیه رباط صلیبی به شما داده میشود . احتمالاً پزشکی قانونی هنوز رای نهایی را نداده است و ادامه درمان برای شما ثبت کرده است . بنابراین در معاینه دوم مدارک پزشکی ارائه کنید و حتما مینیسک را هم بگویید . اگر کارفرما حاضر به شهادت نباشد که البته زیاد اهمیتی ندارد و شما بهتر است گزارش حادثه را به قاضی دادگاه ارائه کنید تا دستور بررسی مجدد موضوع را بدهد . اما در مورد دیه رباط صلیبی و مینیسک در صورتیکه به صورت کامل پاره شده باشد هر کدام ۸ درصد دیه کامل می باشد که معادل ۴۸ میلیون تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر