کارفرما با پیمانکار تسویه حساب نمی کند ؟!

 با سلام ! وقت بخیر ! یک سوال بابت مفاصا داشتم . امکانش هست راهنمایی بفرمایید ممنون ؟ بنده فروغی هستم .  مفاصا حساب بیمه را گرفته ام اما به دليل اين که کارفرما بعد از گذشت هشت ماه هنوز تسویه مبلغ قرارداد را انجام نمی‌دهد . حالا من نمیدانم که الان عدم پرداخت و تسویه بیمه برای من  جریمه دیرکرد دارد یا نه ؟ دوم اینکه من بعد از کلی پيگيري بابت تسویه حساب با کارفرما ایشان از پرداخت الباقی حساب امروز و فردا می‌کنند . اگر کارمان به مراجع قانونی بکشد چه مدت زمان می‌کشد تا ما به حقمان برسیم ؟

با سلام . نه شما مقصر نیستید. کارفرما مقصر است ولی بهتر است این موضوع را به شعبه بیمه اطلاع دهید تا خودشان مسئله را با کارفرما حل کنند حتماً این موضوع را به قسمت درآمد شعبه بیمه ای که مفاصاحساب از آنجا که گرفته اید اطلاع دهید . اگر بابت شکایت از کارفرما کارتان به مراجع قانونی بکشد نمی‌تواند دقیقاً نظر دارد چون که هر شعبه دادگستری و شعبه دادسرا بستگی به تعداد مراجعینی که دارد  و بستگی به قاضی دارد و وابستگی به پرونده دارد و بستگی به جواب دادن کارفرما به لایحه دادخواست شما دارد . بنابراین با دقت نمی‌توان گفت که چقدر طول میکشد معمولاً بین ۳ ماه تا ۶ ماه ممکن است طول بکشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر