شکایت به دیوان بابت بازنشستگی زودهنگام اشعه

 سلام وقت بخیر ! ممنون میشم از اینکه وقت بگذارید و پاسخ بنده رو اگر مقدوره بفرمایید. کاردان رادیولوژی هستم با ۲۱ سال سابقه کار. یک سالی میشه درگیرم با تامین اجتماعی . درخواست بازنشستگی دارم بخاطر کار با اشعه . حتی یکی از همکاران مشابه بنده شکایت کردند از سازمان و رای گرفتند. ممکنه راهنمایی کنید بدون شکایت چطور پیگیری کنم ؟ محل خدمت اصلا توجهی به درخواست کتبی نمیکنند متاسفانه ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تجربه من در این زمینه نشان می‌دهد که تنها راهی که می توانید به نتیجه برسید شکایت به دیوان عدالت اداری از علاقه یعنی اگر سازمان نظام قبول نمی‌کند . راه مشخصی وجود ندارد و تامین اجتماعی نیز قطعاً قبول نخواهد کرد.  بنابراین از همان ابتدا به صورت مستقیم به دیوان عدالت اداری شکایت نماید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر