قطع حقوق نامادری شهدا توسط بنیاد شهید

 سلام و خسته نباشید . 
از رشت مزاحم میشم . مادرم نامادری شهید هست و مدت هفت سال از بنیاد حقوق کمک معیشت دریافت می کرد و بیمه درمانی بنیاد هم شده بود . تا اوایل سال قبل بخاطر حقوق حداقلی از تامین اجتماعی به دلیل سابقه هفت ساله پدرم که فوت کرده و مبلغ ۹۰۰هزار تومان فعلی دریافتی دارد بنیاد این حقوق را قطع کرد . مادرم زمین گیر است و روی ویلچر میشینه . بیماری صعب العلاج دارد و هیچ گونه تمکن مالی بجز همون ۹۰۰هزار تومان حقوق نداره . اموال منقول و غیر منقول هم هیچ چیز نداره . آیا راهی هست بتونم این حقوق رو و مهم تر از اون بیمه درمانی رو دوباره از بنیاد بگیرم . با وضعیت مریضی مادرم و داروهاش . بیمه اش خیلی برام مهمه . سپاس از شکیبایی و لطف شما؟ 

با سلام.  تنها راه حلی که وجود داره این است که یکی از حقوق ها قطع شود . اگر حقوق بنیاد شهید بیشتر است به نظر من حقوق تامین اجتماعی را قطع کنید .معمولا این راه نتیجه می‌دهد. البته سعی کنید قبلا از بنیاد شهید استعلام کنید تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید. متاسفانه طبق قانون نمی شود مستمری گرفت حتی  اگر مبالغ آن خیلی ناچیز باشد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر