قطع حقوق نامادری شهدا توسط بنیاد شهید

 سلام و خسته نباشید . 
از رشت مزاحم میشم . مادرم نامادری شهید هست و مدت هفت سال از بنیاد حقوق کمک معیشت دریافت می کرد و بیمه درمانی بنیاد هم شده بود . تا اوایل سال قبل بخاطر حقوق حداقلی از تامین اجتماعی به دلیل سابقه هفت ساله پدرم که فوت کرده و مبلغ ۹۰۰هزار تومان فعلی دریافتی دارد بنیاد این حقوق را قطع کرد . مادرم زمین گیر است و روی ویلچر میشینه . بیماری صعب العلاج دارد و هیچ گونه تمکن مالی بجز همون ۹۰۰هزار تومان حقوق نداره . اموال منقول و غیر منقول هم هیچ چیز نداره . آیا راهی هست بتونم این حقوق رو و مهم تر از اون بیمه درمانی رو دوباره از بنیاد بگیرم . با وضعیت مریضی مادرم و داروهاش . بیمه اش خیلی برام مهمه . سپاس از شکیبایی و لطف شما؟ 

با سلام.  تنها راه حلی که وجود داره این است که یکی از حقوق ها قطع شود . اگر حقوق بنیاد شهید بیشتر است به نظر من حقوق تامین اجتماعی را قطع کنید .معمولا این راه نتیجه می‌دهد. البته سعی کنید قبلا از بنیاد شهید استعلام کنید تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید. متاسفانه طبق قانون نمی شود مستمری گرفت حتی  اگر مبالغ آن خیلی ناچیز باشد .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر