شکایت برای دریافت دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک

 درود بر شما وقت بخیر ! بنده سال ۹۸ در شرکتی که کار میکردم رباط صلیبی پای راست پاره کردم و فقط به فیزیوتراپی اکتفا کردم و عمل نکردم . همچنین شرکت استعلاجی برایم رد کردند و حقوق از بیمه واریز شد و ازون شرکت استعفا دادم. سال ۱۴۰۰ در حین کار در یک شرکت دیگر پایم پیچ‌ خورد و بعد از ام آر آی متوجه شدم مینیسک همون زانوم پاره شده است. من توسط شرکت عمل کردم. من از پزشک قانونی سوال کردم و پرسیدم آیا میتوانم شکایت کنم از شرکت بابت پارگی رباط و مینیسک من یا خیر که گفتند نمی توانید! چون دکترمتوجه میشه پارگی مال قبل بوده است .بنده به نظر شما راه شکایت و گرفتن دیه دارم از شرکت یا خیر؟ و اینکه چطور می توانم بدون اینکه شکایت کنم بروم پزشک قانونی و متوجه شوم می توانم شکایت کنم یا خیر ؟ 

شما شکایت کنید و کاری به این موضوع نداشته باشید . گزارش حادثه و گزارش کارشناس دادگستری یا بازرس اداره کار را داشته باشید به احتمال زیاد به نتیجه می‌رسید . حالا دیه را به صورت کامل می گیرید یا جزئی از دیه را می‌گیرید ولی به نظر من شکایت کنید. اصلاً از کسی نپرسید ؟ معمولا خود پزشک پزشکی قانونی در این زمینه نظر می‌دهد نه کادر اداری و پزشک به این مسائل معمولاً کاری ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر