شکایت برای دریافت دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک

 درود بر شما وقت بخیر ! بنده سال ۹۸ در شرکتی که کار میکردم رباط صلیبی پای راست پاره کردم و فقط به فیزیوتراپی اکتفا کردم و عمل نکردم . همچنین شرکت استعلاجی برایم رد کردند و حقوق از بیمه واریز شد و ازون شرکت استعفا دادم. سال ۱۴۰۰ در حین کار در یک شرکت دیگر پایم پیچ‌ خورد و بعد از ام آر آی متوجه شدم مینیسک همون زانوم پاره شده است. من توسط شرکت عمل کردم. من از پزشک قانونی سوال کردم و پرسیدم آیا میتوانم شکایت کنم از شرکت بابت پارگی رباط و مینیسک من یا خیر که گفتند نمی توانید! چون دکترمتوجه میشه پارگی مال قبل بوده است .بنده به نظر شما راه شکایت و گرفتن دیه دارم از شرکت یا خیر؟ و اینکه چطور می توانم بدون اینکه شکایت کنم بروم پزشک قانونی و متوجه شوم می توانم شکایت کنم یا خیر ؟ 

شما شکایت کنید و کاری به این موضوع نداشته باشید . گزارش حادثه و گزارش کارشناس دادگستری یا بازرس اداره کار را داشته باشید به احتمال زیاد به نتیجه می‌رسید . حالا دیه را به صورت کامل می گیرید یا جزئی از دیه را می‌گیرید ولی به نظر من شکایت کنید. اصلاً از کسی نپرسید ؟ معمولا خود پزشک پزشکی قانونی در این زمینه نظر می‌دهد نه کادر اداری و پزشک به این مسائل معمولاً کاری ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر