آیا به مهندس مکانیک و تکنیسین مکانیک سختی کار تعلق می گیرد ؟

 سلام دوست عزیز وقت بخیر ! لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید. بنده از سال ۷۹ تا سال ۸۳ بعنوان مکانیک در عسلویه سابقه کار دارم. و از سال ۸۳ تا سال ۸۶ در امیدیه اهواز به عنوان مکانیک و مسئول تعمیرگاه و از سال ۸۶ تا سال ۹۶ در پروژه متروی اهواز به عنوان مکانیک و تکنسین مکانیک و مسئول تعمیرگاه مشغول  بوده ام . آیا سختی کار چقدر به من تعلق میگیره.با سپاس فراوان ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تشخیص این موضوع بر عهده کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار است . معمولاً بابت مکانیک یا تکنسین مکانیک سختی کار تعلق نمی‌گیرد مگر اینکه محل کار شما شرایط سخت داشته است و از نظر آب و هوایی به احتمال زیاد تعلق می‌گیرد . یعنی به عنوان مکانیک در عسلویه تعلق می‌گیرد و احتمالاً در امیدیه اهواز هم تعلق می گیرد.  در پروژه متروی اهواز تعلق نمی گیرد مگر اینکه شرایط کاری سختی بوده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر