آیا به مهندس مکانیک و تکنیسین مکانیک سختی کار تعلق می گیرد ؟

 سلام دوست عزیز وقت بخیر ! لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید. بنده از سال ۷۹ تا سال ۸۳ بعنوان مکانیک در عسلویه سابقه کار دارم. و از سال ۸۳ تا سال ۸۶ در امیدیه اهواز به عنوان مکانیک و مسئول تعمیرگاه و از سال ۸۶ تا سال ۹۶ در پروژه متروی اهواز به عنوان مکانیک و تکنسین مکانیک و مسئول تعمیرگاه مشغول  بوده ام . آیا سختی کار چقدر به من تعلق میگیره.با سپاس فراوان ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تشخیص این موضوع بر عهده کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار است . معمولاً بابت مکانیک یا تکنسین مکانیک سختی کار تعلق نمی‌گیرد مگر اینکه محل کار شما شرایط سخت داشته است و از نظر آب و هوایی به احتمال زیاد تعلق می‌گیرد . یعنی به عنوان مکانیک در عسلویه تعلق می‌گیرد و احتمالاً در امیدیه اهواز هم تعلق می گیرد.  در پروژه متروی اهواز تعلق نمی گیرد مگر اینکه شرایط کاری سختی بوده باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر