هزینه وکالت بیمه جو

 با سلام ! اینجانب حدودا ۶ الی ۷ماه با خانواده ام در ویلا منطقه لواسان سرایدار بودیم و در قراردادی که با من بسته بودند داخل آن ذکر کردند که خانم باید کار کند و آشپزی و خدمات نظافت و پذیرایی انجام بدهند و حتی حقوق ما را که ماه ۱۱سال ۱۳۹۹مشغول به کار شدیم ۳۶۰۰و بعد عید ۴۰۰۰۰۰۰ میلیون حقوق کردند و دیگر بیشتر ندادند و ما حق سنوات هم دریافت نکردیم ، حق اولاد هم دریافت نکردیم و حتی ما را بیمه نکردند که من خودم بیمه تامین اجتماعی داشتم و گفتند هزینه بیمه را ما حتی نداشتید نمی دهیم مگر اینکه از کارتان راضی باشیم. 

حال سوال من خدمتتون این است : 1- آیا خانم بنده شامل حقوق می شدند 2- آیا هر دو می توانیم حق بیمه بگیریم 3 آیا حق سنوات و حق اولاد شامل ما میشود ؟4-آیا حقوقی که در آخر سال 99 که آخر برج 11 بود و سال 1400 همین مبلغ ها شامل ما میشد یا بیشتر ؟ 5- آیا عیدی شامل ما میشد یا نه ؟ اگر پرونده را خدمتتون بفرستم میتوانید وکالت ما را انجام بدید و هزینه اش چقدر میشه و آیا میشه بعد از اتمام پرونده حق وکالت تان را از آنها دریافت نمایید . ممنونم ازبزرگواری تان ؟! برگ واسناد کاری هم موجوده خواستید خدمتتون میفرستم ؟ دوتا فرزند هم دارم . ممنون و سپاسگزارم ؟!

1-در پاسخ به سوال اول شما باید بگویم که بعدها خانم شما نیز شامل حقوق می شود.

2-  در پاسخ به سوال دوم شما باید بگویم که حق بیمه به هر دو نفر شما تعلق میگیرد.

3- در پاسخ به سوال سوم شما باید بگویم حق اولاد نیز به شما تعلق می گیرد.

4- در پاسخ به سوال چهارم شما باید بگویم حقوق سال ۱۴۰۰ شما باید افزایش یابد.

5- عیدی شامل شما می شود . هزینه وکالت ما 8 میلیون تومان است که در صورت امضای قرارداد و دادن تعهد مبنی بر پرداخت پول در پایان کار و دادن چک در پایان کار می توانید بدهید . هزینه وکالت را در چنین پرونده هایی نمی توان از طرف مقابل گرفت و خودتان باید بدهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر