هزینه وکالت بیمه جو

 با سلام ! اینجانب حدودا ۶ الی ۷ماه با خانواده ام در ویلا منطقه لواسان سرایدار بودیم و در قراردادی که با من بسته بودند داخل آن ذکر کردند که خانم باید کار کند و آشپزی و خدمات نظافت و پذیرایی انجام بدهند و حتی حقوق ما را که ماه ۱۱سال ۱۳۹۹مشغول به کار شدیم ۳۶۰۰و بعد عید ۴۰۰۰۰۰۰ میلیون حقوق کردند و دیگر بیشتر ندادند و ما حق سنوات هم دریافت نکردیم ، حق اولاد هم دریافت نکردیم و حتی ما را بیمه نکردند که من خودم بیمه تامین اجتماعی داشتم و گفتند هزینه بیمه را ما حتی نداشتید نمی دهیم مگر اینکه از کارتان راضی باشیم. 

حال سوال من خدمتتون این است : 1- آیا خانم بنده شامل حقوق می شدند 2- آیا هر دو می توانیم حق بیمه بگیریم 3 آیا حق سنوات و حق اولاد شامل ما میشود ؟4-آیا حقوقی که در آخر سال 99 که آخر برج 11 بود و سال 1400 همین مبلغ ها شامل ما میشد یا بیشتر ؟ 5- آیا عیدی شامل ما میشد یا نه ؟ اگر پرونده را خدمتتون بفرستم میتوانید وکالت ما را انجام بدید و هزینه اش چقدر میشه و آیا میشه بعد از اتمام پرونده حق وکالت تان را از آنها دریافت نمایید . ممنونم ازبزرگواری تان ؟! برگ واسناد کاری هم موجوده خواستید خدمتتون میفرستم ؟ دوتا فرزند هم دارم . ممنون و سپاسگزارم ؟!

1-در پاسخ به سوال اول شما باید بگویم که بعدها خانم شما نیز شامل حقوق می شود.

2-  در پاسخ به سوال دوم شما باید بگویم که حق بیمه به هر دو نفر شما تعلق میگیرد.

3- در پاسخ به سوال سوم شما باید بگویم حق اولاد نیز به شما تعلق می گیرد.

4- در پاسخ به سوال چهارم شما باید بگویم حقوق سال ۱۴۰۰ شما باید افزایش یابد.

5- عیدی شامل شما می شود . هزینه وکالت ما 8 میلیون تومان است که در صورت امضای قرارداد و دادن تعهد مبنی بر پرداخت پول در پایان کار و دادن چک در پایان کار می توانید بدهید . هزینه وکالت را در چنین پرونده هایی نمی توان از طرف مقابل گرفت و خودتان باید بدهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر