شکایت برای دریافت افت قیمت از کارگر کارخانه

 سلام خسته نباشید ! پدر من در معدن کار میکرد . به علت از حال رفتن پشت فرمون از دپوی معدنی سقوط کرد.شرکت از بیمه خسارت گرفته است. آیا شرکت میتونه از راننده به علت افت قیمت  ماشین از پدر من شکایت کنه؟

با سلام ! شکایت که ایشان می توانند انجام دهند و هر کس می‌تواند در مورد هر موضوعی شکایت کند . مهم این است که شکایت مورد تایید قاضی یا دادگستری قرار گیرد و رای صادر شود . در مورد این موضوع به نظرم بعید است قاضی در این زمینه رای به تایید افت‌ قیمت بدهد چون از حال رفتن رفتن پدرتان  خطای غیرعمد هم تلقی نمی‌شود و یک نوع مشکل کاری می بایست باشد. البته در این مورد قاطعانه نمی توان نظر داد و فکر می‌کنم قضات مختلف نظرات مختلفی در این زمینه خواهند داشت . اما شخصا احتمال گرفتن رای مثبت در این زمینه را ضعیف می دانم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر