شکایت برای دریافت افت قیمت از کارگر کارخانه

 سلام خسته نباشید ! پدر من در معدن کار میکرد . به علت از حال رفتن پشت فرمون از دپوی معدنی سقوط کرد.شرکت از بیمه خسارت گرفته است. آیا شرکت میتونه از راننده به علت افت قیمت  ماشین از پدر من شکایت کنه؟

با سلام ! شکایت که ایشان می توانند انجام دهند و هر کس می‌تواند در مورد هر موضوعی شکایت کند . مهم این است که شکایت مورد تایید قاضی یا دادگستری قرار گیرد و رای صادر شود . در مورد این موضوع به نظرم بعید است قاضی در این زمینه رای به تایید افت‌ قیمت بدهد چون از حال رفتن رفتن پدرتان  خطای غیرعمد هم تلقی نمی‌شود و یک نوع مشکل کاری می بایست باشد. البته در این مورد قاطعانه نمی توان نظر داد و فکر می‌کنم قضات مختلف نظرات مختلفی در این زمینه خواهند داشت . اما شخصا احتمال گرفتن رای مثبت در این زمینه را ضعیف می دانم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر