کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی با درخواست ازکارافتادگی موافقت نمی کند ؟!

 سلام وخسته نباشید! همسر من به دلیل سکته های مکرر به تشخیص پزشک دچار از کارافتادگی 100در100شده و آلزایمر گرفته است. الان حتی توانایی حتی دو قدم راه رفتن هم ندارد و ایزی لایف استفاده میکنند ولی در این مدت دو سال با توجه به شرایط کرونا دکتر معالج ایشون بستری نشدند. الان که درخواست ازکارافتادگی کردم موافقت نشده است. باید چطوری اقدام کنم ؟ آیا میتوانم از ایشون فیلم بگیرم بفرستم برای کمیسیون یا از طریق دیگه میتونم اقدام کنم ؟ حدود 18 سال هم پرداخت کردیم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نمی‌توانید با فیلم یا مواردی از این قبیل به نتیجه برسید. شما باید مجددا اقدام کنید و بابت تمام بیماری های که ایشان دارند مجدداً در کمیسیون بدوی یا تجدیدنظر شرکت کنید . بهتر است از پزشک متخصص داخلی اعصاب یا دیگر پزشکانی که مرتبط با بیماری ایشان می باشد گواهی بگیرید و فرم های مربوطه را پر کنید و مجدد در جلسه کمیسیون شرکت کنید . معمولا بعد از چند بار شرکت کردند و با تشدید بیماری با درخواست از کار افتادگی ۶۶ درصد به بالا موافقت می گردد . تنها راهی که دارید این است و راه دیگری وجود ندارد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر