کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی با درخواست ازکارافتادگی موافقت نمی کند ؟!

 سلام وخسته نباشید! همسر من به دلیل سکته های مکرر به تشخیص پزشک دچار از کارافتادگی 100در100شده و آلزایمر گرفته است. الان حتی توانایی حتی دو قدم راه رفتن هم ندارد و ایزی لایف استفاده میکنند ولی در این مدت دو سال با توجه به شرایط کرونا دکتر معالج ایشون بستری نشدند. الان که درخواست ازکارافتادگی کردم موافقت نشده است. باید چطوری اقدام کنم ؟ آیا میتوانم از ایشون فیلم بگیرم بفرستم برای کمیسیون یا از طریق دیگه میتونم اقدام کنم ؟ حدود 18 سال هم پرداخت کردیم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نمی‌توانید با فیلم یا مواردی از این قبیل به نتیجه برسید. شما باید مجددا اقدام کنید و بابت تمام بیماری های که ایشان دارند مجدداً در کمیسیون بدوی یا تجدیدنظر شرکت کنید . بهتر است از پزشک متخصص داخلی اعصاب یا دیگر پزشکانی که مرتبط با بیماری ایشان می باشد گواهی بگیرید و فرم های مربوطه را پر کنید و مجدد در جلسه کمیسیون شرکت کنید . معمولا بعد از چند بار شرکت کردند و با تشدید بیماری با درخواست از کار افتادگی ۶۶ درصد به بالا موافقت می گردد . تنها راهی که دارید این است و راه دیگری وجود ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر