دریافت بیمه بیکاری بدون نامه عدم نیاز از کارفرما

 سلام خسته نباشید! کارگری هستم که از شغل خسته ام و کارفرما همیشه با تهدید ما را مجبور به کار می کند. می خواهم شغلم را عوض کنم و به فنی حرفه ای بروم.  دیگر خسته شده ام و کارفرما نامه اخراج به من نمی دهد و مرا تهدید می‌کند؟!  لطفا راهنمایی کنید چگونه از بیمه بیکاری استفاده کنم  تا شغل را یاد میگیرم کمک خرج من باشد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما به نامه عدم نیاز از توسط کارفرما نیاز دارید و اگر نامه عدم نیاز نداشته باشید بیمه بیکاری به شما تعلق نمیگیرد . مگر اینکه کارفرما حقوق شما را کامل ندهد و شما در اداره کار بر علیه وی شکایت کنید و ایشان از بازگشت شما به محل کار خودداری کند و اداره کار نامه برای بیمه بیکاری بگیرید در غیر این صورت راهی در این زمینه وجود ندارد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر