شرایط بازنشستگی با بیمه بیکاری و مشاغل سخت و زیان آور

 با سلام بنده مدت 2 سال و نیم بیمه بیکاری گرفتم و کارخانه ای هم که کار می کنم سختی کار خورده است . در مدت زمان بیمه بیکاری بنده کارخانه به علت هایی تعطیل بوده و بنده مجددا به کارخانه برگشته ام . الان پس از بیست سال جهت تکمیل فرم سختی کار میخواهم اقدام کنم و تقریبا یک سال و نیم هم جای بیمه بیکاری اضافه کشیده ام . آیا تخفیفی به بقیه بیمه بیکاری بنده به لحاظ اینکه کارخانه خودش بنده را بیکار کرده بود می خورد.ممنون از شما ؟! فایل سابقه بیمه رو براتون ارسال می کنم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تخفیفاتی برای بیمه بیکاری در نظر گرفته نمیشود.  بابت دورانی که بیمه پرداز بوده اید  زمانی را می توانید از بیمه بیکاری استفاده کنید و مابقی ایام را اگر سختی کار تایید شده داشته باشید اگر ۲۰ سال متوالی یا ۲۵ سال متناوب سختی کار داشته باشید بدون داشتن شرایط سنی بازنشست می شوید. با این شرایطی که من میبینم می توانید بازنشسته شوید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر