شرایط بازنشستگی با بیمه بیکاری و مشاغل سخت و زیان آور

 با سلام بنده مدت 2 سال و نیم بیمه بیکاری گرفتم و کارخانه ای هم که کار می کنم سختی کار خورده است . در مدت زمان بیمه بیکاری بنده کارخانه به علت هایی تعطیل بوده و بنده مجددا به کارخانه برگشته ام . الان پس از بیست سال جهت تکمیل فرم سختی کار میخواهم اقدام کنم و تقریبا یک سال و نیم هم جای بیمه بیکاری اضافه کشیده ام . آیا تخفیفی به بقیه بیمه بیکاری بنده به لحاظ اینکه کارخانه خودش بنده را بیکار کرده بود می خورد.ممنون از شما ؟! فایل سابقه بیمه رو براتون ارسال می کنم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تخفیفاتی برای بیمه بیکاری در نظر گرفته نمیشود.  بابت دورانی که بیمه پرداز بوده اید  زمانی را می توانید از بیمه بیکاری استفاده کنید و مابقی ایام را اگر سختی کار تایید شده داشته باشید اگر ۲۰ سال متوالی یا ۲۵ سال متناوب سختی کار داشته باشید بدون داشتن شرایط سنی بازنشست می شوید. با این شرایطی که من میبینم می توانید بازنشسته شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر