ثبت نام بیمه تامین اجتماعی بسیجیان

 با سلام و خدا قوت ! بنده ۲۰ سال سن دارم و مدت ۳ ساله بسیج فعال میباشم و میخواهم از طرف بسیج یا صندوق ذخیره بسیجیان بیمه تامین اجتماعی بشوم . لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟ ممنون!  هیچ بیمه ای ندارم و اهل روستا هستم . راهنمایی کنید کجا بروم و چه مدارکی ببرم و چکار کنم ؟  تشکر!خدا خیرت بدهد ؟ 

باید از کارگزینی یا امور اداری بسیج تان یک نامه معرفی برای صندوق تامین درمان بسیجیان بگیرید . از طریق سایت بیمه بسیجیان یا سحاب کارت (sahabcard.ir ) ثبت نام کنید . بعد از اینکه پیامک تایید برای شما آمد می توانید حق بیمه را پرداخت کنید . بهتر است از کافی نت این کار را انجام دهید یا به کسی بخواهید برای شما این کار را انجام دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر