ثبت نام بیمه مشاغل آزاد از طریق سایت تامین اجتماعی

 سلام ! سوال دارم ؟ من رفتم شعبه گفتند برید غیرحضوری کافی نت یا کارگزاری ثبت نام کنید بیمه مشاغل آزاد . من رفتم کافی نت قرارداد بست تو سایت همه اطلاعاتم هست . مشکلی نیست . سوالم اینه کافی نتی جای من امضا یا اثر انگشت نزده است . یا نباید پرونده کاغذی تو شعبه از من ثبت میشد . تو شعبه یا کارگزاری ثبت میشد . وسواس گرفته منو ؟ 

نه ! ثبت نام از طریق اینترنت یعنی سایت تامین اجتماعی برای بیمه‌های خویش فرما مانند بیمه اختیاری و مشاغل آزاد  امضا یا اثر انگشت ندارد که ایشان بزند . دیگر ثبت نام به صورت کاغذی در شعبه انجام نمی‌شود و از طریق کارگزاری یا کافی نت از طریق سایت تامین اجتماعی در منزل و یا از طریق تلفن همراه می توانید این کار را انجام دهید . امضا یا اثر انگشت هم ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر