جزئیات طرح طبقه بندی مشاغل

 سوالی که داشتم این است که مزد مبنا در شرکتهایی که طرح طبقه بندی مشاغل رو دارند چگونه تعیین می شود؟ من جزییاتش رو میخوام(کلیات رو میدونم)، مثلا میخوام بدونم سابقه، مدرک و ... چند امتیازی دارند؟ و همینطور مثلا اگه یک شغلی در طبقه ۱۵ قرار داشته باشه و کارمند/کارگر دارای گروه ۱۳ باشه حقوقش چطور تعیین میشه؟  ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید و اگر جزوه ای در این خصوص وجود داره که توش جزییات بطور دقیق مشخص شده باشه، به بنده معرفی بفرمایید ؟ 

امتیاز دهی در طرح طبقه بندی مشاغل معمولاً حالت ثابتی ندارد . جزوه استانداردی ندارد و هر شرکتی با توجه به درخواست طرف مقابل طراحی طرح طبقه بندی مشاغل را انجام میدهد . آیتم ها مختلف هستند  ولی جزئیات توسط شرکت میزبان و همچنین شرکت طراح طرح طبقه بندی مشاغل مشخص می‌گردد  . من یک فایل برای شما برای بررسی بیشتر این موضوع میفرستم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر