جزئیات طرح طبقه بندی مشاغل

 سوالی که داشتم این است که مزد مبنا در شرکتهایی که طرح طبقه بندی مشاغل رو دارند چگونه تعیین می شود؟ من جزییاتش رو میخوام(کلیات رو میدونم)، مثلا میخوام بدونم سابقه، مدرک و ... چند امتیازی دارند؟ و همینطور مثلا اگه یک شغلی در طبقه ۱۵ قرار داشته باشه و کارمند/کارگر دارای گروه ۱۳ باشه حقوقش چطور تعیین میشه؟  ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید و اگر جزوه ای در این خصوص وجود داره که توش جزییات بطور دقیق مشخص شده باشه، به بنده معرفی بفرمایید ؟ 

امتیاز دهی در طرح طبقه بندی مشاغل معمولاً حالت ثابتی ندارد . جزوه استانداردی ندارد و هر شرکتی با توجه به درخواست طرف مقابل طراحی طرح طبقه بندی مشاغل را انجام میدهد . آیتم ها مختلف هستند  ولی جزئیات توسط شرکت میزبان و همچنین شرکت طراح طرح طبقه بندی مشاغل مشخص می‌گردد  . من یک فایل برای شما برای بررسی بیشتر این موضوع میفرستم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر