چگونگی محاسبه خسارت تاخیر در تادیه

 سلام! از کارفرما بابت حق اولاد اضافه کاری و پایه سنوات شکایت کردم و مبلغ ۲۴۸ میلیون رای گرفتم . حال خسارت تاخیر از زمان دادخواست آذرماه محاسبه میشه یا زمان صدور رای که اسفندماه است ؟ چقدر خسارت تاخیر تعلق میگیرد سپاسگزارم ؟ 

در این زمینه بین قضات دادگستری اختلاف نظر وجود دارد. بعضا متفاوت عمل می‌کنند اما موردی که بیشتر از همه بر اساس آن عمل می‌کند این است که خسارت تاخیر تادیه از زمانی که باید پرداخت می شده است تا زمانی که شما دادخواست بر علیه ایشان دادید محاسبه می شود . معمولاً بر اساس نرم افزار محاسبه می‌شود و تفاوت این سال ها را برای هر کدام از آیتم ها در نظر می‌گیرد و حساب می‌کنند . نمی‌توان بدون داشتن اطلاعات کافی محاسبه کرد . بر اساس تورم سالانه اعلامی دولت محاسبه  می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر