از چه طریقی برای دیه شکایت کنیم سودمند تر است ؟

 ببخشید ! بیمه حوادث درصد را کمتر میزند . بهتر نیست که از صاحب شرکت شکایت کنم ؟ از هر کسی پرسیدم می گویند بهتر است . چون بیمه حوادث کمتر میدهد و درصدی حساب می کند . دستم از پشت دست پاره شده و دو تا از تاندونهای پشت دستم پاره شده است ؟ 

کلاً بیمه‌ها چه بیمه مسئولیت باشند و چه بیمه حوادث باشند و یا هر بیمه دیگری باشند وقتی خودشان بخواهند دیه را تعیین کنند توسط پزشک معتمد این کار را انجام می دهند و میزان دیه که توسط پزشک معتمد تعیین می‌شود معمولاً کمتر از میزان دیه ای است که توسط پزشکی قانونی تعیین می شود . بهترین کار این است که از صاحب شرکت شکایت کنید و دیه توسط پزشکی قانونی تعیین شود . البته در این حالت نظر کارشناس دادگستری یا کارشناس اداره کار نیز بسیار مهم است زیرا آنها باید تشخیص دهند که مسئول شرکت چند درصد در این حادثه مقصر بوده است و سپس بر اساس میزان تقصیر درصدی از دیه به شما  داده می شود. البته در مجموع به نظرم شکایت به طریق پزشکی قانونی بسیار بهتر است. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر