از چه طریقی برای دیه شکایت کنیم سودمند تر است ؟

 ببخشید ! بیمه حوادث درصد را کمتر میزند . بهتر نیست که از صاحب شرکت شکایت کنم ؟ از هر کسی پرسیدم می گویند بهتر است . چون بیمه حوادث کمتر میدهد و درصدی حساب می کند . دستم از پشت دست پاره شده و دو تا از تاندونهای پشت دستم پاره شده است ؟ 

کلاً بیمه‌ها چه بیمه مسئولیت باشند و چه بیمه حوادث باشند و یا هر بیمه دیگری باشند وقتی خودشان بخواهند دیه را تعیین کنند توسط پزشک معتمد این کار را انجام می دهند و میزان دیه که توسط پزشک معتمد تعیین می‌شود معمولاً کمتر از میزان دیه ای است که توسط پزشکی قانونی تعیین می شود . بهترین کار این است که از صاحب شرکت شکایت کنید و دیه توسط پزشکی قانونی تعیین شود . البته در این حالت نظر کارشناس دادگستری یا کارشناس اداره کار نیز بسیار مهم است زیرا آنها باید تشخیص دهند که مسئول شرکت چند درصد در این حادثه مقصر بوده است و سپس بر اساس میزان تقصیر درصدی از دیه به شما  داده می شود. البته در مجموع به نظرم شکایت به طریق پزشکی قانونی بسیار بهتر است. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر