در کدام ماه بازنشسته بشویم بهتر است ؟

 با سلام مجدد ! برای بازنشستگی می باشد. سوالی که خدمتتان کردم این بود.اگر نامه ترک کار شعبه تامین اجتماعی۲۳فروردین ۱۴۰۱باشد کارفرما می تواند نامه ترک کار من را اسفند۱۴۰۰بزند؟ یعنی در لیست حق بیمه فروردین ترک کار بزند؟ب ین تاریخ ترک کار شعبه و تاریخ کارفرما یکماه زودتر باشد مشکلی پیش نمی آید؟.جواب فرمودید که لیست حق بیمه فروردین باید کارفرما پرداخت کند.موضوع اینه که من ۳۰ سال و ۲ ماه هم اضافه سابقه دارم .که با فروردین بیشتر نیز میشود.حالا اگر حق بیمه فروردین ۱۴۰۱ ترک کار بزند مشکل پیش می آید؟چون سابقم بیش از ۳۰ سال است.ببخشید پر چونگی کردم.ممنون از شما ؟

بهتر است همان اسفند ماه  ترک کار توسط کارفرما می شود .اگر  اسفند ماه سی سالتان کامل می‌شود عملاً اشکال قانونی ندارد و اگر در اسفندماه ۳۰ ساله تان کامل شده باشد بهتر است حق بیمه آخرین ماه تان اسفند باشد و ترک کارتان در اسفند بخورد چون در آن صورت بعد از صدور حکم بازنشستگی افزایش حقوق سال ۱۴۰۱ نیز به شما می‌خورد . من نمی‌دانم شعبه به چه علت به شما گفته است که باید ۲۳ فروردین بازنشسته شوید چون که در این صورت  افزایش حقوق سال جدید به شما تعلق نمی گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر