بیمه زنان خانه دار بهتر است یا حق بیمه اجباری ؟

 سلام وقت بخیر! من شرمنده مزاحمتون میشم!  یک سوال؟! من ده سال سابقه کار دارم تو تعویض پلاک . الان میخوام پیمانکار بشوم برای یه نفر بیمه رد میکنم .میخواهم برای خودم سابقه رد کنم.  به نظر شما بیمه زنان خانه دار خوبه چند درصد مناسبه ؟ من از طرف همسرم هم میشه برام رد شه هزینه درمانی بیمه برام مهم نیست بیشتر میخوام  برام سابقه شه؟ 

با سلام! ببینید وقتی شما پیمانکار می‌شوید که دیگر نمی‌توانید خودتان را بیمه دانان خاردار کنید باید از حق بیمه مقطوع پیمان اسم خودتان را به عنوان کارگر یا هر عنوان شغلی که در شغلتان وجود دارد رد کنیم بنابراین حق بیمه تان در بیمه پیمانکاری باید در لیست پیمان باشد اما اگر می خواهید خودتان بیمه رد کنید به نظر من بیمه زنان خانه دار ۱۲ درصد به همراه داشتن خدمات درمانی برایتان مناسب است .  البته اگر می خواهید از خدمات از کار افتادگی هم استفاده کنید به نظرم می‌توانید ۱۸ درصد آن را انتخاب کنید که حدود ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان برای شما بیشتر می شود . در مجموع فکر می‌کنم که اگر حق بیمه از طریق پیمانی برایتان راحت شود بهتر است ولی اگر نبود هما بیمه خانه زنان خانه دار ۱۲ درصد را پرداخت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر