آیا افزایش حقوق بازنشستگی سال جدید به بازنشستگان افند تعلق می گیرد؟

 با سلام و خسته نباشید! عرض به خدمت جنابعالی  پایان کار سخت و زیان آور متوالی اینجانب در پنجم اسفند ۱۴۰۰ به پایان رسیده است ولی شرکت پایان کار و بیمه واریزی به تامین اجتماعی را تا ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ کرده است و ضما در بیمه تامین اجتماعی در ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ درخواست بازنشستگی را دادم و همان روز کمیته شده به دلیل کسری پنج روز به پنجم اسفند ۱۴۰۰ افتاده و کارشناس تامین اجتماعی گفته که اگر حق بیمه پنج روز هم واریز شود به دلیل اینکه در قبل سال ۱۴۰۱ در ۲۵ اسفند بازنشسته می شوی و شامل افزایش حقوق ۱۴۰۱ می شوی! خواهشمند است در این خصوص ما را راهنمای کنید؟ 

کارشناس  تامین اجتماعی در این زمینه درست گفته است و شما اگر بازنشستگی تان در قبل از سال ۱۴۰۱ باشد شامل افزایش سال جدید خواهد شد .البته معیار حکم بازنشستگی شماست که در سال قبل باشد یعنی تاریخ اجرای آن اگر اسفندماه سال ۱۴۰۰ باشد آنها گفتند را انجام دهید و اصلاً کار دیگری هم نمی توانید انجام دهید. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر