ثبت نام بیمه حرف و مشاغل آزاد از طریق سایت تامین اجتماعی

 سلام. برای تبدیل بیمه اختیاری  تأمین‌اجتماعی به بیمه مشاغل آزاد با درصد 14 یا 18 درصد چه مدارکی لازمه؟ همم الان درصد 18 و 14 درصد نرخش چند است؟ آیا می توانم از طریق سایت تامین اجتماعی انعقاد قراردادم را که اجباری بوده است به بیمه مشاغل آزاد 18 درصد تبدیل کنم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که معمولا مدارک خاصی لازم نیست . مدارک شناسایی و البته اگر کمی کارشناس بیمه سخت گیری کند مدارکی که نشان دهد به شغلی مشغول به کار هستید را از شما می خواهد. هجده درصد الان نزدیک ۸۰۰ هزار تومان هزینه دارد و  ۱۴ درصد نزدیک به ۶۰۰ هزار تومان هزینه‌اش است . از طریق سایت تامین اجتماعی می‌توانند بابت بیمه مشاغل آزاد درخواست بدهید و حق بیمه تان را هم پرداخت کنید و مشکلی ندارد . البته معمولا از طریق همین سایت برای شما پیامک می آید که آزمایش‌های اولیه را انجام دهید . اما اگر بیمه اولیه تان اجباری بوده باشد کارفرما باید نام شما را در لیست بیمه اجباری حذف کند تا بعدا مشکلی برای ایشان و البته شما پیش نیاید و البته هزینه بیمه را دوباره پرداخت ننمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر