ثبت نام بیمه حرف و مشاغل آزاد از طریق سایت تامین اجتماعی

 سلام. برای تبدیل بیمه اختیاری  تأمین‌اجتماعی به بیمه مشاغل آزاد با درصد 14 یا 18 درصد چه مدارکی لازمه؟ همم الان درصد 18 و 14 درصد نرخش چند است؟ آیا می توانم از طریق سایت تامین اجتماعی انعقاد قراردادم را که اجباری بوده است به بیمه مشاغل آزاد 18 درصد تبدیل کنم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که معمولا مدارک خاصی لازم نیست . مدارک شناسایی و البته اگر کمی کارشناس بیمه سخت گیری کند مدارکی که نشان دهد به شغلی مشغول به کار هستید را از شما می خواهد. هجده درصد الان نزدیک ۸۰۰ هزار تومان هزینه دارد و  ۱۴ درصد نزدیک به ۶۰۰ هزار تومان هزینه‌اش است . از طریق سایت تامین اجتماعی می‌توانند بابت بیمه مشاغل آزاد درخواست بدهید و حق بیمه تان را هم پرداخت کنید و مشکلی ندارد . البته معمولا از طریق همین سایت برای شما پیامک می آید که آزمایش‌های اولیه را انجام دهید . اما اگر بیمه اولیه تان اجباری بوده باشد کارفرما باید نام شما را در لیست بیمه اجباری حذف کند تا بعدا مشکلی برای ایشان و البته شما پیش نیاید و البته هزینه بیمه را دوباره پرداخت ننمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر