وکالت ازکارافتادگی کمیسیون پزشکی

 سلام ! به خود سی در صد ای اف قلب از کار افتادگی می دهند؟ اگه ای سی دی، منظور باطری بگذارم مانع از کار افتادگی می شود یا نه؟ در این دوسال اقدامی نکرده ام چی؟ میتوانم از بیمه چیزی بگیرم؟ شما وکالت هم قبول میکنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر EF سی درصد باشد باشد بستگی به شرایط جسمانی شما دارد و نمی توانیم دقیق بگوییم از کار افتاده می‌شوید یا نمی‌شوید . موارد دیگر را هم در نظر می‌گیرند. باتری گذاشتن در قلب هم ربطی به از از کارافتادگی ندارد. اگر در این دو سال اقدامی نکرده باشید اهمیتی ندارد ولی باید حق بیمه تان را پرداخت کرده باشید . اگر حق بیمه تان را در این دو سال پرداخت نکرده باشید احتمال اینکه به نتیجه برسید ضعیف است. ما وکالت هم قبول می‌کنیم البته بستگی به شهری دارد که در آن زندگی می کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر