وکالت ازکارافتادگی کمیسیون پزشکی

 سلام ! به خود سی در صد ای اف قلب از کار افتادگی می دهند؟ اگه ای سی دی، منظور باطری بگذارم مانع از کار افتادگی می شود یا نه؟ در این دوسال اقدامی نکرده ام چی؟ میتوانم از بیمه چیزی بگیرم؟ شما وکالت هم قبول میکنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر EF سی درصد باشد باشد بستگی به شرایط جسمانی شما دارد و نمی توانیم دقیق بگوییم از کار افتاده می‌شوید یا نمی‌شوید . موارد دیگر را هم در نظر می‌گیرند. باتری گذاشتن در قلب هم ربطی به از از کارافتادگی ندارد. اگر در این دو سال اقدامی نکرده باشید اهمیتی ندارد ولی باید حق بیمه تان را پرداخت کرده باشید . اگر حق بیمه تان را در این دو سال پرداخت نکرده باشید احتمال اینکه به نتیجه برسید ضعیف است. ما وکالت هم قبول می‌کنیم البته بستگی به شهری دارد که در آن زندگی می کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر