قطع بیمه بیکاری به علت عضویت در هیئت مدیره

 سلام وقت بخیر! ببخشید یه سوال داشتم ؟ 
بنده قبل از عید برای بیمه بیکاری اقدام کردم که از طرف اداره کار موافقت شد و بعد از مدتی تامین اجتماعی هم موافقت کرد و حتی حکم پرداخت هم پیامک شد که با چه مبلغی موافقت شده است و طبق پیامک ارسالی قرار شد از ۱۵ فروردین مقرری به حساب من پرداخت شود اما خبری نشد و هیچگونه پرداختی صورت نگرفت . به تامین اجتماعی مراجعه کردم و با وارد کردن کد ملی مشاهده شد که به دلیل عضویت در هیئت مدیره یک شرکت مقرری بنده قطع شده است در حالی که شرکت برادر خانم بنده بوده و اسم من فقط تو عضویت بوده است. هیچ گونه درآمدی برای من نداشته است. حالا من رفتم از عضویت خارج شدم اما روالش ده روزی طول میکشه! سوالم اینه آیا با خارج شدن از عضویت هیات مدیره شرکت که واقعا من هیچ درآمدی نداشتم راه تجدید نظر داره و مجدد موافقت بشه یا نه، ضمن اینکه اداره کار هم مخالفتی نداشته، ممنون میشم پاسخ بدین ؟ 

در بیشتر مواقع تامین اجتماعی چنین چیزی را قبول نمی کند . البته بنده متوجه شدم که این قضیه برای شما صوری بوده است ولی آنها می‌گویند که در زمانی که اشتغال داشته اید در هیئت مدیره شرکتی هم بوده اید و در نتیجه از شمول قانون کار خارج بوده و معمولاً تنها راه شکایت به دیوان عدالت اداری است که نتیجه آن ۵۰  ۵۰ است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر