درخواست استراحت پزشکی از تامین اجتماعی به علت مشکلات غدد لنفاوی

 با سلام ! وعرض خسته نباشید . بنده از آبان ماه ۹۸ مشغول به کار در شرکت افق کوروش می‌باشم  . که از اسفند سال۱۴۰۰ درگیر علائمی شدم که غدد لنفاوی سمت چپم ورم دار و قادر به کار نمیباشم . والان شرکت هیچ گونه پشتیبانی از من ندارند و نامه عدم نیاز بنده را اعمال نمی کنند . من چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟ 

با سلام ! پیشنهادی که به شما می کنم این است که اگر با توجه به بیماری تان قادر به ادامه کار نیستید و بیمه‌پرداز تأمین اجتماعی نیز هستید از پزشک معالج تان گواهی استراحت پزشکی بگیرید و به درمان خود در منزل و یا بیمارستان و مراکز درمانی ادامه دهید و در صورت تایید تامین اجتماعی یعنی شوراها یا پزشک معتمد تامین اجتماعی حق بیمه این ماه ها برای شما پرداخت می شود و حقوقی معادل حقوق تان نیز به شما پرداخت خواهد گردید . البته این قابلیت، قابلیتی موقت است و نمی توانید به صورت طولانی مدت از آن استفاده کنید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر