درخواست استراحت پزشکی از تامین اجتماعی به علت مشکلات غدد لنفاوی

 با سلام ! وعرض خسته نباشید . بنده از آبان ماه ۹۸ مشغول به کار در شرکت افق کوروش می‌باشم  . که از اسفند سال۱۴۰۰ درگیر علائمی شدم که غدد لنفاوی سمت چپم ورم دار و قادر به کار نمیباشم . والان شرکت هیچ گونه پشتیبانی از من ندارند و نامه عدم نیاز بنده را اعمال نمی کنند . من چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟ 

با سلام ! پیشنهادی که به شما می کنم این است که اگر با توجه به بیماری تان قادر به ادامه کار نیستید و بیمه‌پرداز تأمین اجتماعی نیز هستید از پزشک معالج تان گواهی استراحت پزشکی بگیرید و به درمان خود در منزل و یا بیمارستان و مراکز درمانی ادامه دهید و در صورت تایید تامین اجتماعی یعنی شوراها یا پزشک معتمد تامین اجتماعی حق بیمه این ماه ها برای شما پرداخت می شود و حقوقی معادل حقوق تان نیز به شما پرداخت خواهد گردید . البته این قابلیت، قابلیتی موقت است و نمی توانید به صورت طولانی مدت از آن استفاده کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر