درخواست ازکارافتادگی به علت کم شنوایی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید ! ممنون می شوم راهنمایی کنید . به علت از بین رفتن عصب های گوشم به تدریج از بچگی گوش سمت راستم صد در صد شنوایشو از دست داده و گوش سمت چپم زیر هفتاد درصد شنوایی دارد که مجبورم سمعک استفاده میکنم که رفتم بهزیستی کارتم بهم دادند. کمیسیون پزشکی بهزیستی تو پروندم زده ناشنوایی پیشرونده از این یک مقدار شنواییم به تدریج کم میشه ؟! من ۱۲ سال سابقه بیمه تامین دارم . بیمه رانندگان سرویس مدارس میبردم . دیگه برام سخت شده است. میخواستم ببینم راهی داره برای بازنشستگی ؟ ممنون می شوم جواب بدید راهنمایی کنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید  درخواست از کار افتادگی به کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی بدهید تا درباره این موضوع در کمیسیون پزشکی بررسی صورت گیرد. توجه داشته باشید که برای تعیین از کار افتادگی شما اول از میزان شنوایی تان با توجه به داشتن سمعک محاسبه می‌شود و دوم اینکه شغل مورد نظر شما هم یکی از ملاک هایی است که در بررسی میزان از کارافتادگی شما تاثیر خواهد داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر