درخواست ازکارافتادگی به علت کم شنوایی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید ! ممنون می شوم راهنمایی کنید . به علت از بین رفتن عصب های گوشم به تدریج از بچگی گوش سمت راستم صد در صد شنوایشو از دست داده و گوش سمت چپم زیر هفتاد درصد شنوایی دارد که مجبورم سمعک استفاده میکنم که رفتم بهزیستی کارتم بهم دادند. کمیسیون پزشکی بهزیستی تو پروندم زده ناشنوایی پیشرونده از این یک مقدار شنواییم به تدریج کم میشه ؟! من ۱۲ سال سابقه بیمه تامین دارم . بیمه رانندگان سرویس مدارس میبردم . دیگه برام سخت شده است. میخواستم ببینم راهی داره برای بازنشستگی ؟ ممنون می شوم جواب بدید راهنمایی کنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید  درخواست از کار افتادگی به کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی بدهید تا درباره این موضوع در کمیسیون پزشکی بررسی صورت گیرد. توجه داشته باشید که برای تعیین از کار افتادگی شما اول از میزان شنوایی تان با توجه به داشتن سمعک محاسبه می‌شود و دوم اینکه شغل مورد نظر شما هم یکی از ملاک هایی است که در بررسی میزان از کارافتادگی شما تاثیر خواهد داشت.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر