دیه پارگی رباط پا در سال 1401

 با سلام ! وقت بخیر بنده چند وقت پیش توی محل کار مچ پایم پیچ خورد و رباط مچ پای چپم کامل پاره شد . میخواستم درصد و میزان غرامت را بدانم . الان بیمه مسئولیت کارفرما برای بنده درصدی اعلام نکرده فقط به من اطلاع دادند حدود ۵ میلیون تومان . بیمه البرز است. لطف می کنید بگویید که در صورتی که بخواهم اعتراض کنم چجوری باید اقدام کنم . این ۴ درصدی که فرمایش کردید آیتمی مثل جراحی باید روش گرفته باشه یا نه ؟ 

در صورتی که بخواهید اعتراض کنید بیمه مسئولیت کارفرما اعتراضی ندارد . شما باید از کارفرما شکایت کنید . از طریق درگاه الکترونیک قضایی و به پزشکی قانونی و دادسرا و نهایتاً دادگاه ارسال شوید تا رای توسط قاضی و پزشکی قانونی تعیین شود . معمولاً بیمه های مسئولیت دیه کمتری در نظر میگیرند و مبلغ بسیار ناچیزی در نظر می‌گیرد . از نظر من حدود چهار درصد دیه دارد هرچند من معاینه نکرده و دقیق نمی‌دانم ولی اگر کامل پاره شده باشد باید حداقل چهار درصد معادل ۲۴ میلیون تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۱.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر