بررسی سختی کار شغل تراشکاری در سال 1401

 سلام جناب ! من تراشکار هستم . در حال حاضر در یک شرکت مشغول به کار هستم که دستگاه پرس ضربه دارد . آیا این شرکت سختی کار تعلق میگیرد؟ اگر میگیرد چگونه باید اقدام کنیم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به میزان آلاینده های صوتی و دیگر آلودگی های محیط دارد . تشخیص این موضوع بستگی به نظر کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار دارد که ممکن است محل کار شما را هم بازرسی کنند . بنابراین نمی توان با قاطعیت گفت که آیا سختی کار تعلق میگیرد یا نه ؟! در این زمینه شما باید از طریق سایت بررسی مشاغل سخت و زیان آور اداره کار اقدام کنید و درخواست بررسی دوره زمانی مورد نظر را بدهید . بعد از درخواست تان در موعد مقرر جلسه برای شما تشکیل می‌شود و با توجه به نظر کارشناسی و بازرسی انجام شده سختی کار شغل شما تایید و یا رد می شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر