بررسی سختی کار شغل تراشکاری در سال 1401

 سلام جناب ! من تراشکار هستم . در حال حاضر در یک شرکت مشغول به کار هستم که دستگاه پرس ضربه دارد . آیا این شرکت سختی کار تعلق میگیرد؟ اگر میگیرد چگونه باید اقدام کنیم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به میزان آلاینده های صوتی و دیگر آلودگی های محیط دارد . تشخیص این موضوع بستگی به نظر کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار دارد که ممکن است محل کار شما را هم بازرسی کنند . بنابراین نمی توان با قاطعیت گفت که آیا سختی کار تعلق میگیرد یا نه ؟! در این زمینه شما باید از طریق سایت بررسی مشاغل سخت و زیان آور اداره کار اقدام کنید و درخواست بررسی دوره زمانی مورد نظر را بدهید . بعد از درخواست تان در موعد مقرر جلسه برای شما تشکیل می‌شود و با توجه به نظر کارشناسی و بازرسی انجام شده سختی کار شغل شما تایید و یا رد می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر