درخواست ازکارافتادگی به علت عمل قلب باز و کاهش شنوایی در سال 1401

 سلام وقت بخیر ! من به طور خلاصه عرض میکنم خدمت شما ؟ بنده آقا هستم.  38 سالمه ، 16 سال سابقه بیمه دارم و از بیمه بیکاری استفاده نکردم و خدمت نرفتم و معاف شدم به علت این که 7 ساله بود عمل قلب باز کردم و رفتم کمیسیون معافم کردند.  می خواستم بدانم بنده می توانم کارافتادگی بگیرم چون در حال حاضر هر دو گوشم افت شنوایی دارد ؟! هم برای قلبم دارو مصرف می کنم . از بیمه بیکاری 3 سال استفاده کنم سابقه بیمه ام میشه حدود 20 سال . بعد درخواست کارافتادگی کنم . لطفا راهنمایی کنید . یک موضوع دیگه هست که درحال حاضرمشغول هستم . احتمالا سختی کار بخورد ؟ 

با سلام ! شما می توانید درخواست از کارافتادگی دهید و تصمیم‌گیری در این زمینه بر عهده کمیسیون های قلب و گوش و حلق و بینی سازمان تامین اجتماعی می‌باشد . البته بابت قلب احتمالاً به شما از کار افتادگی نمیدهند چون در زمان خدمت به این دلیل معاف شدید و این یک ایراد است یعنی قبل از بیمه پردازی این مشکل را داشتید مگر اینکه تشدید شده باشد . اما برای افت شنوایی گوش ها به شما درصد می‌دهند . سابقه بیمه تان نسبتا خوب است که یک مورد مثبت برای شما حساب می‌شود . اگر بتوانید سختی کارتان را هم بگیرید و در کمیسیون پزشکی شرکت کنید بسیار بهتر است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر