درخواست ازکارافتادگی به علت عمل قلب باز و کاهش شنوایی در سال 1401

 سلام وقت بخیر ! من به طور خلاصه عرض میکنم خدمت شما ؟ بنده آقا هستم.  38 سالمه ، 16 سال سابقه بیمه دارم و از بیمه بیکاری استفاده نکردم و خدمت نرفتم و معاف شدم به علت این که 7 ساله بود عمل قلب باز کردم و رفتم کمیسیون معافم کردند.  می خواستم بدانم بنده می توانم کارافتادگی بگیرم چون در حال حاضر هر دو گوشم افت شنوایی دارد ؟! هم برای قلبم دارو مصرف می کنم . از بیمه بیکاری 3 سال استفاده کنم سابقه بیمه ام میشه حدود 20 سال . بعد درخواست کارافتادگی کنم . لطفا راهنمایی کنید . یک موضوع دیگه هست که درحال حاضرمشغول هستم . احتمالا سختی کار بخورد ؟ 

با سلام ! شما می توانید درخواست از کارافتادگی دهید و تصمیم‌گیری در این زمینه بر عهده کمیسیون های قلب و گوش و حلق و بینی سازمان تامین اجتماعی می‌باشد . البته بابت قلب احتمالاً به شما از کار افتادگی نمیدهند چون در زمان خدمت به این دلیل معاف شدید و این یک ایراد است یعنی قبل از بیمه پردازی این مشکل را داشتید مگر اینکه تشدید شده باشد . اما برای افت شنوایی گوش ها به شما درصد می‌دهند . سابقه بیمه تان نسبتا خوب است که یک مورد مثبت برای شما حساب می‌شود . اگر بتوانید سختی کارتان را هم بگیرید و در کمیسیون پزشکی شرکت کنید بسیار بهتر است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر