درصد از بین رفتن بویایی

 وقتتون بخیر ! یه سوال داشتم ؟ من طی یک درگیری که بینی ام شکست حس بویاییم رفته بود چیزی متوجه نمیشدم . بعد رفتم کمیسیون پزشکی فرستادن من را  تهران بیمارستان امیراعلم اونجا تست دادم . بعد آمدم نتیجه اش پزشکی قانونی قم گفتند برو یکسال بعد از زمان درگیری باید بیا ؟! بعد سوالم اینه ؟ الان برم بعد از یکسال اونجا و بگم حسم کمی یرگشته یا رو به بهبوده برای این یکسال دیه ای در نظر میگیرند یا نه؟ اگر می گیرند بفرمایید چقدر معمولا در نظر میگیرن دیه برای یکسال نداشتن حس بویایی! اینکه گفتن یکسال بعد بیا برای چیه؟ دوباره می خواهند تست بگیرند؟ اگ بگم بهتر شده و کمی دارم بویایی برمیگرده چقدر دیه در نظر میگیرند معمولا!؟ این را بی زحمت لطف بفرمایید بهم بگویید ممنون می شوم ؟

با سلام ! ببینید برای از بین رفتن بویایی به صورت موقت دیه در نظر نمی‌گیرند بعد یک سال ادامه درمان دادند تا وضعیت بویایی را به صورت کامل مشخص بشود. با توجه به درصدی که از دست دادید دیه رو تعیین می کنند و اگر درصدی از بویایی را از دست نداده باشید دیه تعلق نمیگیرد


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر