درصد از بین رفتن بویایی

 وقتتون بخیر ! یه سوال داشتم ؟ من طی یک درگیری که بینی ام شکست حس بویاییم رفته بود چیزی متوجه نمیشدم . بعد رفتم کمیسیون پزشکی فرستادن من را  تهران بیمارستان امیراعلم اونجا تست دادم . بعد آمدم نتیجه اش پزشکی قانونی قم گفتند برو یکسال بعد از زمان درگیری باید بیا ؟! بعد سوالم اینه ؟ الان برم بعد از یکسال اونجا و بگم حسم کمی یرگشته یا رو به بهبوده برای این یکسال دیه ای در نظر میگیرند یا نه؟ اگر می گیرند بفرمایید چقدر معمولا در نظر میگیرن دیه برای یکسال نداشتن حس بویایی! اینکه گفتن یکسال بعد بیا برای چیه؟ دوباره می خواهند تست بگیرند؟ اگ بگم بهتر شده و کمی دارم بویایی برمیگرده چقدر دیه در نظر میگیرند معمولا!؟ این را بی زحمت لطف بفرمایید بهم بگویید ممنون می شوم ؟

با سلام ! ببینید برای از بین رفتن بویایی به صورت موقت دیه در نظر نمی‌گیرند بعد یک سال ادامه درمان دادند تا وضعیت بویایی را به صورت کامل مشخص بشود. با توجه به درصدی که از دست دادید دیه رو تعیین می کنند و اگر درصدی از بویایی را از دست نداده باشید دیه تعلق نمیگیرد


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر