درخواست بررسی مشاغل سخت در شغل تراشکاری

 با سلام ! من چند سال در یک کارگاه تراشکاری به عنوان تراشکار مشغول بکار بودم . هم اکنون 27 سال سابقه بیمه دارم . آیا می توانم سابقه تراشکاری به عنوان مشاغل سخت در بیمه ام بگنجانم و سنم 50 سال است . راهنماییم کنید چکار کنم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به نظر اداره کار دارد . اگر از سابقه تراشکاری در کارگاه مورد نظر سال‌های زیادی گذشته باشد معمولاً اداره کار رای مثبت نمی‌دهد . باید مربوط به سال‌های اخیر باشد و شما در خواست تا را به کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار بدهید تا این موضوع در کمیته بررسی شود . آنها ممکن است از محیط کار شما بر بازرسی کنند و با توجه به نتایج بازرسی های انجام شده در این زمینه رای بدهند . اگر رای مثبت بدهند با توجه به میزان آلاینده های محیط خواهد بود . شما می توانید از مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور استفاده نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر