درخواست بررسی مشاغل سخت در شغل تراشکاری

 با سلام ! من چند سال در یک کارگاه تراشکاری به عنوان تراشکار مشغول بکار بودم . هم اکنون 27 سال سابقه بیمه دارم . آیا می توانم سابقه تراشکاری به عنوان مشاغل سخت در بیمه ام بگنجانم و سنم 50 سال است . راهنماییم کنید چکار کنم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به نظر اداره کار دارد . اگر از سابقه تراشکاری در کارگاه مورد نظر سال‌های زیادی گذشته باشد معمولاً اداره کار رای مثبت نمی‌دهد . باید مربوط به سال‌های اخیر باشد و شما در خواست تا را به کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار بدهید تا این موضوع در کمیته بررسی شود . آنها ممکن است از محیط کار شما بر بازرسی کنند و با توجه به نتایج بازرسی های انجام شده در این زمینه رای بدهند . اگر رای مثبت بدهند با توجه به میزان آلاینده های محیط خواهد بود . شما می توانید از مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور استفاده نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر