مقصر تصادف در جایده ای که تابلوی ایست دارد ؟

 با سلام ! اینجانب هنگام عبور از چهارراهی که راه من بزرگتر بود و راهی که سمت بالا از تقاطع می گذشت بخاطر تابلوی ایست که سمت شاگرد در نبش چهارراه بود توقف کردم ولی بخاطر سانتافه ای که سر نبش پارک کرده بود دیدم خوبی نداشتم و تقاطع را رد کردم وسط تقاطع از سمت بالا یک دستگاها با سرعت اومد و خورد به درب عقب پراید من که من هم با چرخش ناشی از برخورد  تیبا ماشینم در همان جا به سمت چپ  منحرف شد . به سمت چپ منحرف شد و بشدت با دیوار برخورد نمود که منجر به عمل کردن کیسه های هوای خودرو گردید و جلوبندی و گیربکس و جعبه دنده بشدت آسیب دیده است . افسر راهنمایی رانندگی با توجه به تابلوی ایست در تقاطع سمت شاگرد حکم به فرعی بودن من در تقاطع داده و من را مقصر اعلام کرد ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که متاسفانه افسر راهنمایی و رانندگی درست نظر داده و اگر تابلوی ایست طرف شما بوده است نباید حرکت می کردید حتی اگر دید نداشتید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر