مقصر تصادف در جایده ای که تابلوی ایست دارد ؟

 با سلام ! اینجانب هنگام عبور از چهارراهی که راه من بزرگتر بود و راهی که سمت بالا از تقاطع می گذشت بخاطر تابلوی ایست که سمت شاگرد در نبش چهارراه بود توقف کردم ولی بخاطر سانتافه ای که سر نبش پارک کرده بود دیدم خوبی نداشتم و تقاطع را رد کردم وسط تقاطع از سمت بالا یک دستگاها با سرعت اومد و خورد به درب عقب پراید من که من هم با چرخش ناشی از برخورد  تیبا ماشینم در همان جا به سمت چپ  منحرف شد . به سمت چپ منحرف شد و بشدت با دیوار برخورد نمود که منجر به عمل کردن کیسه های هوای خودرو گردید و جلوبندی و گیربکس و جعبه دنده بشدت آسیب دیده است . افسر راهنمایی رانندگی با توجه به تابلوی ایست در تقاطع سمت شاگرد حکم به فرعی بودن من در تقاطع داده و من را مقصر اعلام کرد ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که متاسفانه افسر راهنمایی و رانندگی درست نظر داده و اگر تابلوی ایست طرف شما بوده است نباید حرکت می کردید حتی اگر دید نداشتید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر