محاسبه دیه جراحت تاندون

 سلام وقت بخیر ! همسرم را توی دعوا با چاقو زدند. یک چاقو توی کتفش تا عمق چهار سانت . ضربه دوم توی سفید ران پای راستش زدن و پارگی تاندون و عضله ۴ سر . میخواستم بدونم دیه اش چقدر میشه و اینکه پزشک قانونی دو ماه طول درمان داده برای بیمه از کار افتادگی باید دوباره شکایت کنم . به چشم راست هم مشت زدن کبودی و خونریزی داخل چشم ؟ 

با سلام ! برای از کار افتادگی باید به تامین اجتماعی درخواست دهید که با توجه به مواردی که گفتید از کار افتادگی به ایشان تعلق نمی گیرد چون در اکثر موارد بعد از طی دوره درمان خوب می‌شوند . اما بابت دیه بابت هر کبودی در صورت سه دهم درصد دیه کامل تعلق میگیرد معادل یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خونریزی داخل چشم بستگی به اینکه خونریزی خفیف متوسط یا شدید باشد بین دو دهم و سه دهم درصد دیه کامل تعلق می‌گیرد . بابت آسیب هایی که در ران و کتف ایجاد شده است نمی توانم نظر بدهم .میزان دیه بستگی به تعداد زخمی‌ها و میزان خونریزی دارد . هر کدام از این جراحت ها احتمالاً بین یک تا دو درصد دیه کامل تعلق میگیرد .هر درصد دیه کامل هم در سال ۱۴۰۱ معادل ۶ میلیون تومان میباشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر