محاسبه دیه جراحت تاندون

 سلام وقت بخیر ! همسرم را توی دعوا با چاقو زدند. یک چاقو توی کتفش تا عمق چهار سانت . ضربه دوم توی سفید ران پای راستش زدن و پارگی تاندون و عضله ۴ سر . میخواستم بدونم دیه اش چقدر میشه و اینکه پزشک قانونی دو ماه طول درمان داده برای بیمه از کار افتادگی باید دوباره شکایت کنم . به چشم راست هم مشت زدن کبودی و خونریزی داخل چشم ؟ 

با سلام ! برای از کار افتادگی باید به تامین اجتماعی درخواست دهید که با توجه به مواردی که گفتید از کار افتادگی به ایشان تعلق نمی گیرد چون در اکثر موارد بعد از طی دوره درمان خوب می‌شوند . اما بابت دیه بابت هر کبودی در صورت سه دهم درصد دیه کامل تعلق میگیرد معادل یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خونریزی داخل چشم بستگی به اینکه خونریزی خفیف متوسط یا شدید باشد بین دو دهم و سه دهم درصد دیه کامل تعلق می‌گیرد . بابت آسیب هایی که در ران و کتف ایجاد شده است نمی توانم نظر بدهم .میزان دیه بستگی به تعداد زخمی‌ها و میزان خونریزی دارد . هر کدام از این جراحت ها احتمالاً بین یک تا دو درصد دیه کامل تعلق میگیرد .هر درصد دیه کامل هم در سال ۱۴۰۱ معادل ۶ میلیون تومان میباشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر