شکایت برای دریافت دیه از بیمه آرمان

 سلام خسته نباشید خوب هستید. شماره تان را از گوگل پیدا کردم. من سال ۹۹ تصادف کردم . یه ساله که از ما شماره شبا گرفتند ولی خبری نشده است . بعد گفتند به دیه شما ۵۰ میلیون اضافه شده است ما پرداخت می‌کنیم . بعد چند ماه زنگ زدم به بیمه گفتن نه اگه میخوای سال جدید دیه شما پرداختش کنی باید اعتراض بزنید . بعد پرداختش بعد چند ماه این جواب را به من دادند. الان زنگ میزنم جواب نمی دهند. بیمه آرمان شعبه  قزوینه ولی پرونده من تهران است. ممنون میشم راهنماییم کنید . مادرم و خواهرم و خواهر زاده ام تو تصادف خسارت دیدند . منتظر جواب تان هستم ؟ 

از طریق بیمه مرکزی و سایت آن شکایت کنید . باید به نرخ روز دیه تان را پرداخت کنند . اگر پرداخت نکردند هم از طریق بیمه مرکزی می توانید شکایت کنید و هم از طریق دادگاه . بهتر است ابتدا از طریق بیمه مرکزی اقدام نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر