آیا به کارگاه خانوادگی سختی کار تعلق می گیرد ؟

 با سلام ! اینجانب مدل یازده سال بیمه شاطری رد کردم و دو سال ترک کار شدم و بازهم سه سال است که مشغول به کار هستم و بیمه شاطری رد میکنم .کارفرما مادرم هست.قبل من دو سال کارگری بیمه ریخته و الان هم سه ساله که کارگر داریم وبیمه کردیم . حالا سوال اینجاست که  برای  من سخت وزیان آور تعلق میگیرد یا نه ؟ کارگاه ما از خانوادگی در اومده یا نه ؟ من که فاصله دادم تو بیمه ام شامل بیمه سخت و زیان آور هستم  ؟خیلی ممنون میشم جواب بدین برام مهمه .ممنون ؟ 

ولی داداشم پنج سال پیش چون فقط دو سال کارگر باهاش کار کرده بود کل شش سالی که سختی کار داشت را قبول کردند و چهار درصد را گرفتند و بقیه اش را از یه کارخونه ای ریخته بود کلا با بیست سال بازنشسته شد .پس من چرا نمی توانم از سختی کار استفاده کنم ؟ تو مدت سیزده سال فقط دو سال با کارگر بودم بقیه اش خانوادگی است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که قانونی که الان اجرا می شود فقط زمانی شما کارگاه غیر خانوادگی محسوب می شوید که یک نفر بیمه شده غیر خانواده در آن کارگاه بیمه شده باشد و یا اینکه کارفرما از بستگان در نزدیکی شما یعنی در خانواده اصلی نباشد این قانونی است که الان اجرا می شود .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر