محاسبه حقوق مرخصی زایمان در تامین اجتماعی

 با سلام ! تبصره الف ماده ۱۷ قانون حمایت از خانواده گفته در تمام نهادهای دولتی و غیر دولتی مرخصی زایمان ۹ ماه با پرداخت کامل حقوق و فوق العاده ها منظور از کامل حقوق و فوق العاده ها مگر همون حقوق کامل نیست ؟

تامین اجتماعی بر اساس قانون خودش که مصوبه مجلس یا دیگر نهادهای قانونگذاری را دارد عمل می‌کند . بر اساس قانون تامین اجتماعی دو سوم میانگین حقوق ۹۰ روز آخر منتهی به شروع مرخصی زایمان به عنوان حقوق محاسبه می شود . البته تا آنجایی  که می‌دانم اگر این مبلغ از  دو سوم از حداقل حقوق اعلامی برای بازنشستگان و ازکارافتادگان تامین اجتماعی کمتر باشد تا آن مقدار افزایش می‌یابد . این قانونی است که هماره اجرا می‌شود و هیچگاه در دیوان عدالت اداری هم لغو نشده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر