شکایت از بیمارستان به علت عوارض عمل جراحی

 با سلام ! من یکم اسفند ۱۴۰۰دچار سوختگی شدم که  در بیمارستان بستری شدم به مدت دوازده روز ؟! ده درصد سوختگی درجه ۳ داشتم  که در اونجا دوتا دستم از مچ تا انگشتام پیوند پوست شدند.  الان وضعیت پیوند خیلی ناجور است . آیا میتوانم شکایت کنم ؟  اگر آره چقدر دیه بهم تعلق میگیره یا می توانم کاملا رایگان درمانم کن ! ممنون از لطفتون ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که میزان دیه را که فکر نکنم جز پزشکی قانونی با معاینه بتوانند برای شما مشخص کند چون این که شما میفرمایید وضعیت پیوند خیلی ناجور است نظر شماست ولی کارشناس متخصص در این زمینه باید نظر بدهد . اما در مورد اینکه کاملا رایگان درمان تان کنند واقعا فکر نمی‌کنم چنین کاری بکنند ولی شما می توانید شکایت کنید از طریق دادسرا از بیمارستان مربوطه یعنی از طریق درگاه الکترونیکی قضایی شکایت کنید که احتمالا پرونده شما را به دادسرای پزشکی ارجاع می‌دهند چون موضوع مربوط به بیمارستان و پزشک می باشد. آنجا در کمیسیون پزشکی قانونی که مربوط به تخلفات پزشکان میباشد در این زمینه تصمیم گرفته می‌شود . کمیسیون‌پزشکی این مورد در تهران در شهرک غرب میباشد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر