شکایت از بیمارستان به علت عوارض عمل جراحی

 با سلام ! من یکم اسفند ۱۴۰۰دچار سوختگی شدم که  در بیمارستان بستری شدم به مدت دوازده روز ؟! ده درصد سوختگی درجه ۳ داشتم  که در اونجا دوتا دستم از مچ تا انگشتام پیوند پوست شدند.  الان وضعیت پیوند خیلی ناجور است . آیا میتوانم شکایت کنم ؟  اگر آره چقدر دیه بهم تعلق میگیره یا می توانم کاملا رایگان درمانم کن ! ممنون از لطفتون ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که میزان دیه را که فکر نکنم جز پزشکی قانونی با معاینه بتوانند برای شما مشخص کند چون این که شما میفرمایید وضعیت پیوند خیلی ناجور است نظر شماست ولی کارشناس متخصص در این زمینه باید نظر بدهد . اما در مورد اینکه کاملا رایگان درمان تان کنند واقعا فکر نمی‌کنم چنین کاری بکنند ولی شما می توانید شکایت کنید از طریق دادسرا از بیمارستان مربوطه یعنی از طریق درگاه الکترونیکی قضایی شکایت کنید که احتمالا پرونده شما را به دادسرای پزشکی ارجاع می‌دهند چون موضوع مربوط به بیمارستان و پزشک می باشد. آنجا در کمیسیون پزشکی قانونی که مربوط به تخلفات پزشکان میباشد در این زمینه تصمیم گرفته می‌شود . کمیسیون‌پزشکی این مورد در تهران در شهرک غرب میباشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر