شکایت از مقصر تصادف متواری

 با سلام ! هنگام رفتن به محل کار صبح اول وقت با موتورسیکلت تصادف از ناحیه پا مصدوم به اورژانس به بیمارستان انتقال بعد از عکس معاینه نیاز به عمل جراحی شدم . پاشنه پا گزارش اورژانس تریاژ بیمارستان عمل شکایت در دادگاه حقوقی انجام پزشک قانونی هم انجام شده است. موتور سیکلت متواری و هیچ دوربین هم نیست . برای شناسایی راهنمایی میکنی  باید چکار کنم از اینجا به بعد ؟

با سلام ! باید از طریق شورای حل اختلاف یا دادسرا شکایت کنید تا بعد از انجام تحقیقات در صورتی که موتورسوار متواری پیدا نشد بتوانید آن را از صندوق تامین خسارات بدنی دریافت کنید . همچنین پزشکی قانونی دیه تان را مشخص می کند. پرونده پزشکی تان را کامل داشته باشید و با معرفی نامه دادسرا به پزشکی قانونی مراجعه کنید . ابتدا از طریق درگاه الکترونیک قضایی شکایت کنید تا پرونده به شورای حل اختلاف به دادسرا ارجاع شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر