دریافت دیه به نرخ روز از شرکت بیمه توسط وکیل

 با سلام ! پرونده دارم داخل بیمه آرمان . تمام کارهایش را انجام دادم . حکم دادگاه را گرفتم کامل و کپی کل مدارک را بردم بیمه آرمان تحویل دادم شعبه اهواز . ولی الکی گیر دادن به اینکه ما روز اول یه فرم بهتون دادیم که پر کنید و در عرض ۵ روز تحویل بدین ولی شما رفتین بعد دوماه فرم رو آوردین والان هم بیمه به شما تعلق نمی گیره بخاطر همین فرم که دیر تحویل دادین . منم داخل بیمه آرمان پیش ریس اهواز گفتم که منشی شما در بهبهان همچین حرفی به ما نزده در مورد فرم و من رفتم کارهای دادگاه رو انجام دادم و کل پرونده رو آوردم با اون فرم تحویل دادم .ولی میگن که داخل بیمه نامه ما شرط شده که اگر این فرم بیشتر ۵روز بشود بیمه بهت تعلق نمی گیره ؟! والان پرونده منو فرستادند تهران شعبه اصلی آرمان و در حال حاضر یک سال و۳ماه هست خبری نشده . ازشون میخواستم راهنمایی کنید و اگر نیاز باشد پرونده رو دنبال کنید برام . پرونده هم در مورد این هست که مچ دست راستم شکسته شده از چندین جا و۱۶درصد دادگاه برایم تعیین کرده است .می خواهم بدونم حالا بعد یک سال ۳ماه پولی که قرار است به من بدن باید به روز بهم بدن یا باید خودم اقدام کنم داخل دادگاه که به روزش کنند؟ ازتون خواهش دارم اینا رو بخونید جواب بدید ؟ اگه میشه راهنمای کنید که آیا بیمه آرمان با وجودی که دادگاه حکم قطعی رو زده و تمام شده میتونه که حق منو بخاطر یه فرم  که دور به دستشون رسیده نده که اونم کم کاری از خودشون بوده بیمه آرمان شعبه بهبهان به ما هیچ اطلاعی ندادند که این فرم رو طی ۵ روز بیارید که ما بفرستیم اهواز کم کاری از خود منشی هست که گذاشتند ؟

بستگی به حادثه شما دارد . آیا راننده مقصر حادثه بوده اید یا کسی با شما تصادف  کرده است یا حادثه دیگری بوده است . باید نوع حادثه را بدانیم و البته بیمه نامه تان که آنها به آن استناد می کنند را بدانیم تا بتوانیم نظر دهیم . می توانیم وکالت شما را قبول کنیم تا به نرخ روز دیه تان را بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر