هزینه دفترچه درمانی پرسنل بازنشسته نیروی انتظامی

 با سلام ! پدرم بازنشسته نیروی انتظامی است .خودم خانه دار و متاهل دارای دو فرزند . سوالم اینه میتونم فقط خودم تحت پوشش بیمه پدرم بشم یا باید همسرم و فرزندانم هم بیمه شوند؟ و اینکه در ماه چقدر از حقوق پدر به عنوان بیمه کسر خواهد شد؟ممنون ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً فقط خودتان می توانید بیمه شوید و همسر و فرزندانتان نمی توانند از بیمه پدر تان استفاده کنند . البته فرزندانتان اگر همسرتان شغل مشخصی نداشته باشند و بیمه مشخصی هم نداشته باشند با شرایطی می توانند بیمه شوند . بابت هر نفر اگر خودتان باشید ماهیانه حدود ۵۰ هزار تومان کسر می‌شود اما برای فرزندان کمی بیشتر از صد هزار تومان کسر می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر