بازنشستگی پیش از موعد در شغل پرستاری

 با سلام ! با عرض سلام و تشکر.سوال من در مورد بازنشستگی پیش از موعد هست .من پرستار هستم و سوابق بیمه تامین اجتماعی ام رو جمع آوری کردم که ۱۷/۵سال هست .و الان مشمول بیمه بیکاری شدم که موعدش به اتمام نرسیده و تا  ۵ ماه دیگه ادامه داره.برای مشاغل سخت و زیان آور هم اقدام کردم سال ۱۳۹۹ و کد رهگیری رو گم کردم که از سایت هنوز جواب نگرفتم.سوالم اینه این ۲۶ ماه بیمه بیکاری که بلافاصله بعد از اتمام کارم شروع شده باعث میشه توالی سوابقم برای ۲۰ سال کار برای بازنشستگیم نقض بشه؟ 

من مشمول قانون بازنشستگی پیش از موعد برای خانمها بودم .با ۴۲ سال سن و ۲۰ سال مشاغل سخت . اما هنوز ۲۰ سالم پرنشده است .آیا اون ۱۷/۵ سال کار کردم در بیمارستانها +۲۶ ماه بیمه بیکاری ام بشه و اضافه اشو کار کنم به ۲۰ سال برسه میتونم بازنشسته بشم؟ اسم ماده تبصره شو میتونید بهم بدین لطفا؟

و اینکه این ۲۶ ماه بیمه بیکاری همین تعداد ماه حساب میشه برام یا نصفش حساب میشه؟میخوام بدونم باید چند ماه دیگه کار کنم؟و برای بازنشستگی دقیقا از کی اقدام کنم و پرونده تشکیل بدم؟خیلی خیلی ممنونم از پاسخگوییتون . یعنی ۲۶ ماهو اضافه کنم به ۱۷/۵ سال؟ میشه ۱۹ سال و ۸ ماه .و فقط ۴ ماه بعدش کار کنم ۲۰ سال پر میشه؟

در آیین نامه اجرایی بیمه بیکاری تامین اجتماعی چنین چیزی وجود دارد. همین مقدار یعنی 26 ماه حساب می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر