اثبات کارکرد سرایدار مدرسه

 با سلام ! من سرایدار مدرسه هستم . حقوقم یک میلیون و چهارصد بدون هیچ بیمه حق اولاد و غیره ؟! در ضمن حتی خانه اجار ه ای هم کنار مدرسه گرفتم ماهی یک میلیون می دهم حقوق مانده من چهارصد هزار تومانه چه خاکی سرم کنم ؟ یکساله کار میکنم ؟ الان امسال 57 درصد افزایش حقوق داشتیم نه اعمال کردن و نه به ما می دهند ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که یعنی شما با ۴۰۰ هزار تومان زندگی می کنی ؟! چرا چنین کاری میکنید ؟ هر کاری کنید دیگر حقوق تان از این بیشتر می‌شود . در مجموع به نظرم احتمالاً مدرسه غیر دولتی است که این‌گونه حقوق می‌دهد. تنها راهی که دارید این است که شکایت کنید به اداره کار بابت حقوق و عیدی و مزایا و بیمه . راه دیگری به نظر نمی رسد . امیدوارم حقوقتان را به حساب تان ریخته  باشند تا حداقل پرینت حساب برایتان مدرک حساب شود . هرچند برای اثبات کارکرد سرایدار با بازرسی به سادگی مشخص است که در آن مکان کار می کردید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر