اثبات کارکرد سرایدار مدرسه

 با سلام ! من سرایدار مدرسه هستم . حقوقم یک میلیون و چهارصد بدون هیچ بیمه حق اولاد و غیره ؟! در ضمن حتی خانه اجار ه ای هم کنار مدرسه گرفتم ماهی یک میلیون می دهم حقوق مانده من چهارصد هزار تومانه چه خاکی سرم کنم ؟ یکساله کار میکنم ؟ الان امسال 57 درصد افزایش حقوق داشتیم نه اعمال کردن و نه به ما می دهند ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که یعنی شما با ۴۰۰ هزار تومان زندگی می کنی ؟! چرا چنین کاری میکنید ؟ هر کاری کنید دیگر حقوق تان از این بیشتر می‌شود . در مجموع به نظرم احتمالاً مدرسه غیر دولتی است که این‌گونه حقوق می‌دهد. تنها راهی که دارید این است که شکایت کنید به اداره کار بابت حقوق و عیدی و مزایا و بیمه . راه دیگری به نظر نمی رسد . امیدوارم حقوقتان را به حساب تان ریخته  باشند تا حداقل پرینت حساب برایتان مدرک حساب شود . هرچند برای اثبات کارکرد سرایدار با بازرسی به سادگی مشخص است که در آن مکان کار می کردید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر