پیگیری مشکل خلاء بیمه ای تامین اجتماعی

 با سلام!  بنده 46 ساله هستم . 19 سال سابقه بیمه سخت و زیان آور دارم . از چشم راست نابینای هستم و چشم چپ هم عمل آب مروارید کردم و ضعیفه و نمره اش 4 می باشد . چند درصد از کار افتادگی بهم می دهند ؟  و دو بار هم واریکوسل عمل کردم مجموعا چقدر میشه درصد از کار افتادگیم؟ بخاطر وقفه بیمه ای نمیتوانم 20 ساله  و با قانون سخت و زیان آور بازنشسته شوم.

 5 ماه وقفه بیش از یکسال دارم . سلام از کجا و چطوری باید شروع کنم ؟ لطفا راهنماییم بفرمایید! سپاسگذارم ؟! داداش آیا راهی وجود دارد که بتوان وقفه بیمه ای را پر کرد ؟ با توجه به بیماریهایی که دارم . بنده جمعا 16 ماه خلا بیمه دارم که بصورت پراکنده هستند. اگر بتوان تمامی وقفه را جبران نمود که 20 سال سخت و زیان آورم کامل است وگرنه 5 ماه از آن جبران شود میتوانم با 2سال یعنی یکسال کار دیگر باز نشسته کامل شوم ؟  

اگر در این وقفه بیمه ای جایی کار کرده باشید می توانید با شکایت به اداره کار سابقه را زنده کنید وگرنه راهی ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر