پیگیری مشکل خلاء بیمه ای تامین اجتماعی

 با سلام!  بنده 46 ساله هستم . 19 سال سابقه بیمه سخت و زیان آور دارم . از چشم راست نابینای هستم و چشم چپ هم عمل آب مروارید کردم و ضعیفه و نمره اش 4 می باشد . چند درصد از کار افتادگی بهم می دهند ؟  و دو بار هم واریکوسل عمل کردم مجموعا چقدر میشه درصد از کار افتادگیم؟ بخاطر وقفه بیمه ای نمیتوانم 20 ساله  و با قانون سخت و زیان آور بازنشسته شوم.

 5 ماه وقفه بیش از یکسال دارم . سلام از کجا و چطوری باید شروع کنم ؟ لطفا راهنماییم بفرمایید! سپاسگذارم ؟! داداش آیا راهی وجود دارد که بتوان وقفه بیمه ای را پر کرد ؟ با توجه به بیماریهایی که دارم . بنده جمعا 16 ماه خلا بیمه دارم که بصورت پراکنده هستند. اگر بتوان تمامی وقفه را جبران نمود که 20 سال سخت و زیان آورم کامل است وگرنه 5 ماه از آن جبران شود میتوانم با 2سال یعنی یکسال کار دیگر باز نشسته کامل شوم ؟  

اگر در این وقفه بیمه ای جایی کار کرده باشید می توانید با شکایت به اداره کار سابقه را زنده کنید وگرنه راهی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر